Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.

Політика Безпеки

Умови використання персональних даних:

 

- Під час відвідування нашого магазину Ваші дані залишаються в статистиці відвідування і використовуються нами лише для відстеження часу перегляду сторінок , для аналізу відвідуваності сторінок нашого сайту і не передаються нікому .

 

- Після реєстрації на сайті , Ваші персональні дані зберігаються на сервері , використовуються тільки для проваджень доставок електронних листів і замовлень , Ваші дані не передаються третім особам і не використовуються неправомірно .

 

Умови використання сайту

 

          Увага! Перед використанням даного сайту уважно прочитайте ці умови. Отримуючи доступ до сторінок сайту http://if-traktor.com.ua, Ви погоджуєтесь на наступні умови. Якщо Ви не згодні на нижче зазначення умови, Ви не маєте права на використання даного сайту. Використання Вами сайту означає , що Ви приймаєте нижче вказані умови. Якщо Ви не згодні з цими умовами , просимо Вас залишити даний інтернет -сайт.

 

Загальні положення про використання сайту

 

Дані умови використання ( далі - Умови) одночасно є для користувача угодою інтернет- сайту ( далі - Сайт ) . Сторонами Угоди є Адміністрація сайту і Користувач . Умови передбачають взаємні права та обов'язки , відповідальність Користувача і Адміністрації Сайту , а також регламентують надання Користувачем інформації для реєстрації на Сайті.

Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа , коли-небудь здійснила доступ до Сайту . Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою. Використання Сайту означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. Ця Угода є відкритим і загальнодоступним документом. Воно може бути змінено та / або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення . Всі поняття і терміни даних Умов вживаються у значенні , передбаченому чинним законодавством.

Порядок використання сайту і його матеріалів

Користувач переглядає і завантажує матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання , за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності , що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях .

Недозволяться  змінювати матеріали цього Сайту, його копії, а також відтворювати, виставляти на загальний огляд, демонструвати, поширювати або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних або комерційних цілей.

Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах забороняється. Матеріали цього Сайту захищені авторським правом, і будь-яке їх несанкціоноване використання може спричинити порушення законодавства про авторське право, товарні знаки та інших законодавчих актів, які регулюють захист прав інтелектуальної власності .

 

Продукти, їх назви, логотипи, девізи компаній, що згадуються на Сайті, можуть бути (або є ) товарними знаками та / або знаками обслуговування відповідних власників (постачальників , ліцензіарів ) і не підлягають копіюванню, імітації або використанню ні повністю, ні частково без попередньої письмової дозволу власника відповідного товарного знака. Права власності на дані товарні знаки належать власникам відповідних товарних знаків.

 

 

Умови реєстрації Користувача

 

При реєстрації на Сайті та оформленні замовлень, Ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і своїх контактних даних. Адміністрація сайту залишає за собою право розсилки наших аукціонних пропозицій на Ваш телефонний номер або адресу електронної пошти. Якщо Ви не хочете отримувати інформативні sms -повідомлення або електронні листи про акції і новинах, зателефонуйте в центр прийому дзвінків і відмовтеся від розсилки або напишіть відмова від розсилки. При відмові Адміністрація сайту зобов'язується виключити Ваші дані з бази даних для sms - розсилок і відправки повідомлень по електронній пошті.

 

Вчасно реєстрації Користувач вибирає собі логін і пароль. Відповідальність за його збереження і безпеку несе Користувач . Ви можете звертатися до нас з питаннями , претензіями , побажаннями щодо поліпшення роботи , або з іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність за звернення , яке є незаконним , загрозливим , що порушує авторські права , містить інформацію , яка дискримінує людей за якоюсь ознакою , а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України .

 

Відомості про Користувачів

 

Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Приймаючи ці Умови , Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про себе відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та цілей їх обробки.