Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

- Задній міст Т-40

- Задній міст Т-40

Ми пропонуємо запчастини до мінітракторів надійних марок: Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton,МТЗ,ЮМЗ,Т-40,Т-25,Т-16

Купити запчастини для тракторів в Агро Центрі – це завжди зручно та вигідно.

У нас можете знайти самі затребувані запчастини на китайські трактори, ціни на які в Україні з ряду найнижчих: масляні насоси, гідроциліндри, вал диференціала, поршні, стартери, підшипники, сальники, фільтра, шини до тракторів та багато ін.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Болт Т-40 вкладиша задньої маточини (з гайкою)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Болт Т-40 вкладиша задньої маточини (з гайкою). Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
62 грн.
Болт Т-40 задней ступицы
Підприємство «Агро центр» пропонує - Болт Т-40 задней ступицы. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
47 грн.
Болт Т-40 задней ступицы Т50-2407081 (Д-144) крепления колеса
Підприємство «Агро центр» пропонує - Болт Т-40 задней ступицы Т50-2407081 (Д-144) крепления колеса. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
56 грн.
Болт Т-40 специальный конечной передачи
Підприємство «Агро центр» пропонує - Болт Т-40 специальный конечной передачи. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
188 грн.
Вісь Т-40 сателітів
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вісь Т-40 сателітів. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
182 грн.
Вал Т-40 подовжувача ВОМа модифиц.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал Т-40 подовжувача ВОМа модифиц.. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
1,023 грн.
Вал Т-40 удинителя ВОМа
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал Т-40 удинителя ВОМа. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
955 грн.
Вилка Т-40 Блокировки
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вилка Т-40 Блокировки. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
197 грн.
Втулка Т-40 удлинителя ВОМ
Підприємство «Агро центр» пропонує - Втулка Т-40 удлинителя ВОМ. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
382 грн.
Діафрагма бортової передачі Т-40 (з кільцем)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Діафрагма бортової передачі Т-40 (з кільцем). Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
457 грн.
Диафрагма бортовой передачи Т-40
Підприємство «Агро центр» пропонує - Диафрагма бортовой передачи Т-40. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
68 грн.
Дифференциал Т-40
Підприємство «Агро центр» пропонує - Дифференциал Т-40. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
4,914 грн.
Комплект шайб Т-40 З.М
Підприємство «Агро центр» пропонує - Комплект шайб Т-40 З.М. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
572 грн.
Корпус Т-40 бортовой (задний мост)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Корпус Т-40 бортовой (задний мост). Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
0 грн.
Кришка Т-40 гальмівна
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кришка Т-40 гальмівна. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
172 грн.
Кришка Т-40 диференціала з втулкою
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кришка Т-40 диференціала з втулкою. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
886 грн.
Кришка Т-40 підшипника вала ВОМ
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кришка Т-40 підшипника вала ВОМ. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
127 грн.
Стакан Т-40 задней полуоси
Підприємство «Агро центр» пропонує - Стакан Т-40 задней полуоси. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
503 грн.