Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.

Про компанію

Трактори широко застосовуються в багатьох сферах народного господарства і є незамінною технікою в агропромисловому комплексі.  При додатковому навісному обладнанні трактори та міні-трактори виконують всі можливі операції , такі як оранка, розпушування, нарізування борозен, фрезерування, культивування, боронування, міжрядна обробка, копка, посадка і підгортання картоплі, косіння трави, прибирання снігу, підмітання вулиць, буріння, нагнітання водяного напору, перевезення вантажів, обприскування та ін. За допомогою навісного ковша – міні-трактор легко замінить екскаватор, а за допомогою фронтального навантажувача він зможе насипати зерно.

Підприємство «Агро центр» пропонує до вашої уваги широкий вибір тракторів та міні-тракторів різних модифікацій за доступними цінами: Jinma, Weituo, Dongfeng, Xingtai, Europard, Fengshou, DW, TS, Luzhong та ін.

 Також, ми займаємся поставками навісного сільгоспобладнання, запасних частин, мотоблоків.

Підприємство «Агро центр» дотримується високих стандартів передпродажного і післяпродажного обслуговування клієнтів, пропонуючи при цьому якісні, надійні та сучасні сервісні послуги.

До ваших послуг висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором того чи іншого виробу як в телефонному режимі, так і при особистій зустрічі в магазині.