Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Реле, датчики і блоки перемикачів

Реле, датчики і блоки перемикачів

Підприємство «Агро центр» пропонує широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання.

Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин як в телефонному режимі, так і при особистій зустрічі в магазині.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Блок реле FT240/244
Підприємство «Агро центр» пропонує - блок реле FT240/244, що встановлюється на китайський мінітрактор FOTON. А також використовується в міні-тракторах і тракторах потужністю 22-24 к.с. Теж ми представляємо широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів. Висококваліфікований, дос..
741 грн.
Блок реле FT244
Підприємство «Агро центр» пропонує - Блок реле FT244,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
741 грн.
Блок-реле ДТЗ 504
Підприємство «Агро центр» пропонує - Блок-реле ДТЗ 504, що встановлюється на китайський мінітрактор ДТЗ. А також використовується в міні-тракторах і тракторах потужністю 22-24 к.с. Теж ми представляємо широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів ДТЗ. Висококваліфікований, досвідче..
2,223 грн.
Датчик обертів двигуна (18мм) TY395IT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик обертів двигуна (18мм) TY395IT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
283 грн.
Датчик обертів двигуна CF4B40T
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик обертів двигуна CF4B40T,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
355 грн.
Датчик обертів двигуна KM385BT
Підприємство «Агро центр» пропонує - широкий вибір запчастин до двигуна КМ385ВТ,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
324 грн.
Датчик обертів двигуна Y385T
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик обертів двигуна Y385T,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
385 грн.
Датчик обертів двигуна ZG255A JD3102
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик обертів двигуна ZG255A JD3102, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
435 грн.
Датчик обертів двигуна ZN490BT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик обертів двигуна ZN490BT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
357 грн.
Датчик рівня палива 700-48-071 R4105IT
Підприємство «Агро центр» пропонує - широкий вибір запчастин до двигуна R4105IT (JM 804),а також запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
652 грн.
Датчик рівня палива CF4B40T
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик рівня палива CF4B40T,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
355 грн.
Датчик рівня палива FT240/244 KM385BT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик рівня палива FT240/244 KM385BT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
334 грн.
Датчик рівня палива JM240/244 KM385BT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик рівня палива JM240/244 KM385BT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
334 грн.
Датчик рівня палива ДТЗ5504К
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик рівня палива ДТЗ5504К, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
696 грн.
Датчик температури (50 мм) SL3100AB
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик температури (50 мм) SL3100AB, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчасти..
150 грн.
Датчик температури (55 мм) JD3102
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик температури (55 мм) JD3102, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
217 грн.
Датчик температури JDM490
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик температури JDM490, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
129 грн.
Датчик температури води (58 мм) TY295IT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик температури води (58 мм) TY295IT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запч..
129 грн.
Датчик температури двигуна (51 мм) CF4B40T
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик температури двигуна (51 мм) CF4B40T,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
223 грн.
Датчик температури двигуна (52 мм) TY395IT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик температури двигуна (52 мм) TY395IT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
166 грн.
Датчик температури двигуна (62 мм) TY395IT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик температури двигуна (62 мм) TY395IT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
166 грн.
Датчик температури двигуна (63 мм) ZN490BT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик температури двигуна (63 мм) ZN490BT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
158 грн.
Датчик температури двигуна WDG1371 (56 мм) R4105IT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик температури двигуна WDG1371 (56 мм) R4105IT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором кита..
235 грн.
Датчик температури охолоджуючої рідини JDM490
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик температури охолоджуючої рідини JDM490, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськи..
188 грн.
Датчик температури охолоджуючої рідини двигуна Y385T
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик температури охолоджуючої рідини двигуна Y385T,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором кит..
150 грн.
Датчик тиску масла (1-о контактний) CY-412 TY295IT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик тиску масла (1-о контактний) CY-412 TY295IT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китай..
120 грн.
Датчик тиску масла (1-о контактний) KM385BT
Підприємство «Агро центр» пропонує - широкий вибір запчастин до двигуна КМ385ВТ,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
115 грн.
Датчик тиску масла (1-о контактний) SL3100AB
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик тиску масла (1-о контактний) SL3100AB,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
305 грн.
Датчик тиску масла (1-о контактний) TY395IT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик тиску масла (1-о контактний) TY395IT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
243 грн.
Датчик тиску масла (2-х контактний) 700-48-087 R4105IT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик тиску масла (2-х контактний) 700-48-087 R4105IT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором ..
235 грн.
Датчик тиску масла (2-х контактний) CF4B40T
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик тиску масла (2-х контактний) CF4B40T, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
243 грн.
Датчик тиску масла (2-х контактний) KM385BT
Підприємство «Агро центр» пропонує - широкий вибір запчастин до двигуна КМ385ВТ,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
226 грн.
Датчик тиску масла (2-х контактний) TY395IT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик тиску масла (2-х контактний) TY395IT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
243 грн.
Датчик тиску масла (2-х контактний) YG2221C JD3102
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик тиску масла (2-х контактний) YG2221C JD3102, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором кита..
243 грн.
Датчик тиску масла (2-х контактний) ZN490BT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Датчик тиску масла (2-х контактний) ZN490BT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
243 грн.
Електропроводка в комплекті TS12B
Підприємство «Агро центр» пропонує - Електропроводка в комплекті TS12B. А також використовується в міні-тракторах і тракторах потужністю 22-24 к.с. Теж ми представляємо широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, я..
0 грн.
Регулятор електронний XT160
Підприємство «Агро центр» пропонує - Регулятор електронний XT160, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
690 грн.
Регулятор електронний ДТЗ244.5 / ДТЗ244.5Р
Підприємство «Агро центр» пропонує - Регулятор електронний ДТЗ244.5 / ДТЗ244.5Р, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
260 грн.
Регулятор напруги (реле зарядки) JFT1411-14V
Підприємство «Агро центр» пропонує - Регулятор напруги (реле зарядки) JFT1411-14V,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
236 грн.
Регулятор напруги JFT142-9 JDM385
Підприємство «Агро центр» пропонує - Регулятор напруги JFT142-9 JDM385, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
0 грн.
Регулятор напруги ДТЗ5504К
Підприємство «Агро центр» пропонує - Регулятор напруги ДТЗ5504К, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
348 грн.
Реле головне JDM385
Підприємство «Агро центр» пропонує - Реле головне JDM385, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
140 грн.
Реле головне силове ДТЗ5504К
Підприємство «Агро центр» пропонує - Реле головне силове ДТЗ5504К, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
260 грн.
Реле зарядки R175/180
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Реле зарядки R175/180, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &..
188 грн.
Реле панелі управління SG1501B-12VDC 180W ДТЗ5244HPX
Підприємство «Агро центр» пропонує - Реле панелі управління SG1501B-12VDC 180W ДТЗ5244HPX, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором ки..
805 грн.
Реле поворотів SG123B FS350/354
Підприємство «Агро центр» пропонує широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів  FENG SHOW 350 354.Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів,який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин як в телефонному режимі,так і в магазині ..
276 грн.
Реле поворотів TY250 WEITUOO
Підприємство «Агро центр» пропонує - реле поворотів TY250 WEITUOO, що встановлюється на китайський мінітрактор WEITUOO. А також використовується в міні-тракторах і тракторах потужністю 22-24 к.с. Теж ми представляємо широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів. Висококваліфіковани..
49 грн.
Реле поворотів XT120
Підприємство «Агро центр» пропонує - реле поворотів XT120, що встановлюється на китайський мінітрактор XINGTAI. А також використовується в міні-тракторах і тракторах потужністю 22-24 к.с. Теж ми представляємо широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів. Висококваліфікований, досвідчени..
144 грн.
Реле поворотів XT120-304
Підприємство «Агро центр» пропонує - Реле поворотів XT120-304,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
107 грн.
Реле поворотів із запобіжником SG-152B
Підприємство «Агро центр» пропонує - Реле поворотів із запобіжником SG-152B,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
120 грн.
Реле поворотів ДТЗ244.5 / ДТЗ244.5Р
Підприємство «Агро центр» пропонує - Реле поворотів ДТЗ244.5 / ДТЗ244.5Р, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчасти..
144 грн.
Реле поворотів ДТЗ5504К
Підприємство «Агро центр» пропонує - Реле поворотів ДТЗ5504К, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
217 грн.
Реле стартера 12В 40А (С502-003) KM385BT JM254
Підприємство «Агро центр» пропонує - Реле стартера 12В 40А (С502-003) KM385BT JM254, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськ..
238 грн.
Реле стартера 133D-12V ZN490BT
Підприємство «Агро центр» пропонує - широкий вибір запчастин до двигуна ZN490BT,а також запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин.   ..
213 грн.
Реле стартера DF354/404
Підприємство «Агро центр» пропонує широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів Dong Feng 354 .Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів,який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин як в телефонному режимі,так і в магазині ..
222 грн.
Реле стартера JD131-12V JQBB-12V R4105IT
Підприємство «Агро центр» пропонує - Реле стартера JD131-12V JQBB-12V R4105IT, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
208 грн.
Реле стартера JD131-12V-75A.
Підприємство «Агро центр» пропонує -Реле стартера JD131-12V-75A.,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
222 грн.
Реле стартера JD133D-12V ДТЗ5504К
Підприємство «Агро центр» пропонує - Реле стартера JD133D-12V ДТЗ5504К, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
304 грн.
Реле стартера KM385BT
Підприємство «Агро центр» пропонує - широкий вибір запчастин до двигуна КМ385ВТ,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
172 грн.