Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

запасні частини до ДТЗ 404.5 С

запасні частини до ДТЗ 404.5 С

Підприємство «Агро центр» пропонує широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів Foton (ДТЗ) 454/454.4/504. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів,який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин як в телефонному режимі,так і в магазині

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Блок перемикачів (3 поз) ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Блок перемикачів (3 поз) ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчасти..
355 грн.
Болт кріплення зчеплення ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Болт кріплення зчеплення ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчасти..
111 грн.
Болт штуцерний d = 22 ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Болт штуцерний d = 22 ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
55 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль зчеплення нажимной ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
111 грн.
Вал вилки шестерні доп.КПП ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вилки шестерні доп.КПП ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
266 грн.
Вал зчеплення допоміжний ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал зчеплення допоміжний ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчасти..
1,112 грн.
Вал зчеплення первинний пустот.ВОМ ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал зчеплення первинний пустот.ВОМ ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськи..
1,566 грн.
Вал первинний (пустотіла) ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал первинний (пустотіла) ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
1,778 грн.
Вал переднього моста вертикальний ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал переднього моста вертикальний ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських..
1,334 грн.
Вал приводу переднього моста задній ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал приводу переднього моста задній ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськ..
1,066 грн.
Вал приводу переднього моста передній ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал приводу переднього моста передній ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайс..
1,334 грн.
Вал Трансмісійні ВВП ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал Трансмісійні ВВП ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
800 грн.
Вал-шестерня доп.КПП провідний ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал-шестерня доп.КПП провідний ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
1,334 грн.
Вал-шестерня підвищених-знижених оборотів Вома провідний ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал-шестерня підвищених-знижених оборотів Вома провідний ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначити..
1,556 грн.
Вал-шестерня проміжної КПП ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал-шестерня проміжної КПП ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
1,334 грн.
Вал-шестерня роздавальної коробки ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал-шестерня роздавальної коробки ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських..
844 грн.
ВВП ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - ВВП ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
1,244 грн.
Вилка включення 1 і 2 передачі ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вилка включення 1 і 2 передачі ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
310 грн.
Вилка включення 3 і 4 передачі ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вилка включення 3 і 4 передачі ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
310 грн.
Вилка включення блокування диференціала ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вилка включення 1 і 2 передачі ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
667 грн.
Вилка включення ВОМ ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вилка включення ВОМ ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
310 грн.
Вилка включення задньої передачі ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вилка включення задньої передачі ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
310 грн.
Вилка зчеплення ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вилка зчеплення ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &n..
445 грн.
Вмикач сигналу гальмування ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вмикач сигналу гальмування ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
139 грн.
Гайка регулювальна ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Гайка регулювальна ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
55 грн.
Гидророзподільник ZD-L10E-T / 00-1в зборі ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Гидророзподільник ZD-L10E-T / 00-1в зборі ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором ки..
7,132 грн.
Диск гальмівний притискної (пружинний) ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Диск гальмівний притискної (пружинний) ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором..
534 грн.
Диск гальмівний фрикційний ДТЗ -404С.5 / КИЙ 404 / FT244-404
Підприємство «Агро центр» пропонує - Диск гальмівний фрикційний ДТЗ -404С.5 / КИЙ 404 / FT244-404,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з виб..
800 грн.
Диск зчеплення притискної (пружинний) ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Диск зчеплення притискної (пружинний) ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором ..
889 грн.
Диск натискний задній ДТС -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Диск натискний задній ДТС -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запча..
889 грн.
Диск натискний середній ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Диск натискний середній ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
889 грн.
Замок запалювання ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Замок запалювання ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
355 грн.
Зчеплення в зборі ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Зчеплення в зборі ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
7,837 грн.
Клапан розподільний (ГУР-Насос-Підйомник) ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Клапан розподільний (ГУР-Насос-Підйомник) ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором ки..
1,556 грн.
Ковпак захисту Вома ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Ковпак захисту Вома ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
56 грн.
Комплект конічних шестерень заднього моста ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Комплект конічних шестерень заднього моста ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором к..
6,113 грн.
Комплект конічних шестерень переднього моста (хв.Z = 10 / Z = 12, план.Z = 26) ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р
Підприємство «Агро центр» пропонує - Комплект конічних шестерень переднього моста (хв.Z = 10 / Z = 12, план.Z = 26) ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділ..
5,705 грн.
Компресор в зборі ДТЗ 404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Компресор в зборі ДТЗ 404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &..
2,445 грн.
Корпус диференціала заднього моста ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Корпус диференціала заднього моста ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськи..
2,648 грн.
Корпус диференціала переднього моста ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р
Підприємство «Агро центр» пропонує - Корпус диференціала переднього моста ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися ..
2,000 грн.
Корпус поворотного кулака лівий ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Корпус поворотного кулака лівий ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
2,853 грн.
Корпус роздавальної коробки ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Корпус роздавальної коробки ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
2,223 грн.
Кріплення навішування ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кріплення навішування ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
144 грн.
Кришка паливного бака зовніш. різьблення пластик ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кришка паливного бака зовніш. різьблення пластик ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з виб..
144 грн.
Кришка передньої маточини ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кришка передньої маточини ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
1,778 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Маточина переднього колеса ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
1,778 грн.
Муфта блокування диференціала рухлива ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Муфта блокування диференціала рухлива ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайс..
756 грн.
Насос дозатор ГУР 1019-1-63-08-А ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р
Підприємство «Агро центр» пропонує - Насос дозатор ГУР 1019-1-63-08-А ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з ви..
2,689 грн.
Насос масляний ГУР CBN-E312 ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Насос масляний ГУР CBN-E312 ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запча..
2,133 грн.
Опора вичавного підшипника ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Опора вичавного підшипника ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
1,111 грн.
Опора переднього моста задня ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р
Підприємство «Агро центр» пропонує - Опора переднього моста задня ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з виборо..
2,445 грн.
Опора поворотного кулака ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Опора поворотного кулака ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчасти..
2,241 грн.
Ось важеля натискного зчеплення ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Ось важеля натискного зчеплення ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
55 грн.
Ось сателіта заднього моста ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Ось сателіта заднього моста ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запча..
355 грн.
Піввісь переднього моста ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Піввісь переднього моста ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчасти..
1,778 грн.
Палець важеля зчеплення ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Палець важеля зчеплення ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин..
144 грн.
Палець раскоса ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Палець раскоса ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nb..
355 грн.
Панель приладів ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Панель приладів ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &n..
3,260 грн.
Патрубок радіатора нижній ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Патрубок радіатора нижній ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
222 грн.
Петля капота ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Петля капота ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.  ..
111 грн.
Пластина замка капота ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Пластина замка капота ДТЗ -404.5С, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
55 грн.
Покажчик повороту і габариту лівий передній фари ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Покажчик повороту і габариту лівий передній фари ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з виб..
445 грн.
Покажчик повороту і габариту правий передній фари ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Покажчик повороту і габариту правий передній фари ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з ви..
445 грн.
Покажчик повороту і стопа ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Покажчик повороту і стопа ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
266 грн.
Пружина віджимного важеля ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Пружина віджимного важеля ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
49 грн.
Пружина корпусу вичавного підшипника ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Пружина корпусу вичавного підшипника ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайсь..
22 грн.
Радіатор в зборі ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Радіатор в зборі ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &..
7,054 грн.
Розтяжка регулювальна ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Розтяжка регулювальна ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
55 грн.
Рукоятка ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Рукоятка,ДТЗ,404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
111 грн.
Рукоятка перемикання передач ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Рукоятка перемикання передач ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запч..
111 грн.
Ручка крила ДТЗ -354.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Ручка крила ДТЗ -354.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
111 грн.
Сідло осі кочення заднє ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р
Підприємство «Агро центр» пропонує - Сідло осі кочення заднє ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором кит..
1,111 грн.
Сідло осі кочення переднє ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р
Підприємство «Агро центр» пропонує - Сідло осі кочення переднє ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором к..
1,111 грн.
Сідло сполучна дополн. КПП 32/25 ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Сідло сполучна дополн. КПП 32/25 ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
534 грн.
Сателіт заднього моста ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Сателіт заднього моста ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
399 грн.
Фільтр паливний з відстійником в зборі ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Фільтр паливний з відстійником в зборі ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китай..
534 грн.
Фара передня ліва ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Фара передня ліва ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
889 грн.
Фара передня права ДТЗ -404.5С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Фара передня права ДТЗ -404.5С,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
889 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шайба сателіта заднього моста ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
83 грн.
Шестерня 1 передачі ведуча 22/25 ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня 1 передачі ведуча 22/25 ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
667 грн.
Шестерня 2 передачі ведуча 25/29 ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня 2 передачі ведуча 25/29 ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
667 грн.
Шестерня 3 передачі ведена 33/25 ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня 3 передачі ведена 33/25 ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
667 грн.
Шестерня Z = 26; D = 85; d = 40; 25шліц ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня Z = 26; D = 85; d = 40; 25шліц ДТЗ -404С.5а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китай..
534 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня диференціала переднього моста ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитис..
667 грн.
Шестерня доп.КПП ведена 32/47 ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня доп.КПП ведена 32/47 ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
889 грн.
Шестерня знижених обертів ВВП ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня знижених обертів ВВП ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
1,111 грн.
Шестерня знижених передач ведена ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня знижених передач ведена ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
800 грн.
Шестерня кінцевої передачі ведена 47т конічна ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня кінцевої передачі ведена 47т конічна ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з виборо..
2,853 грн.
Шестерня конічна лівої півосі ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня конічна лівої півосі ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
800 грн.
Шестерня конічна правої півосі ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня конічна правої півосі ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
800 грн.
Шестерня підвищених обертів ВВП ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня підвищених обертів ВВП ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
1,556 грн.
Шестерня перед. моста коніч. нижня провідна ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня перед. моста коніч. нижня провідна ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором ..
667 грн.
Шестерня передатна ведена вала разд.коробкі 33шл. ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня передатна ведена вала разд.коробкі 33шл. ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з ви..
667 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня переднього і заднього Хада ведена доп. КПП 32/34 ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначит..
889 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня переднього і заднього ходу проміжна 29зуб. Ф25 ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитис..
667 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня переднього моста конічна середня провідна ДТЗ -404С.5 / 244.5 / 244.5Р,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Ва..
667 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня переднього ходу провідна ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських..
667 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня приводу переднього моста проміжна 32шл. ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з виб..
667 грн.
Шестерня реверсу ведена 25/39 ДТЗ -404С.5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня реверсу ведена 25/39 ДТЗ -404С.5,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
978 грн.