Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Основні категорії
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Мінітрактор DW

Мінітрактор DW

Представляэмо новий маленький трактор DW, який був створений, як чудова альтернатива великому мотоблоку. По функціональності мінітрактор DW звичайний трактор, а по вартості - трішки дорожче за мотоблок.На всі трактори DW даєтья гарантійний строк експлуатації 1рік. Трактори DW постійно забеспечені запасними частинами та витратними матеріалами.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Мінітрактор DW 120
Представляэмо новий маленький трактор DW 120, який був створений, як чудова альтернатива великому мотоблоку. По функціональності мінітрактор DW 120 звичайний трактор, а по вартості - трішки дорожче за мотоблок.На всі трактори DW даєтья гарантійний строк експлуатації 1рік. Трактори DW постійно заб..
0 грн.
Мінітрактор DW 120 B
Представляэмо новий маленький трактор DW 120B створений як чудова альтернатива великому мотоблоку. По функціональності мінітрактор DW 120B звичайний трактор, а по вартості - трохи більше за мотоблок. На всі трактори DW даєтья гарантійний строк експлуатації 1рік. Трактори DW постійно забеспече..
0 грн.
Мінітрактор DW 120 BM
Представляэмо новий маленький трактор DW 120BM створений на базі вже знаного та улюбленого трактора DW 120B,але конструктивно значно вдосконалений,в тому числі встановлені барабанні гальма на 2 колеса, суттєво змінена конструкція ремінної передачі,що привело до більш зручної та комфортної роботи ..
0 грн.
Мінітрактор DW 150 RN
Мінітрактор DW 150 RN - Найпростіший,компактний,маневрений,недорогий,але при цьому багатофункціональний і надійний задньопривідний трактор.Дозволений для експлуатації на дорогах загального користування.Має рамну компоновку,економічний дизельний двигун потужністю 15 к.с.з водяним охолодж..
0 грн.
Мінітрактор DW 150 RX
Мінітрактор DW 150 RX - найпростіший,компактний,маневрений,недорогий,але при цьому багатофункціональний і надійний задньоприводний трактор.Дозволений для експлуатації на дорогах загального користування.Має рамну компоновку,економічний дизельний двигун потужністю 15 к.с.з водяним охолодженням і ел..
0 грн.
Мінітрактор DW 160 G
Представляэмо новий маленький мінітрактор DW 160 G створений на базі вже знаного та улюбленого мінітрактора DW 120B,але конструктивно значно вдосконалений,в тому числі встановлені барабанні гальма на 2 колеса, суттєво змінена конструкція ремінної передачі,встановлена гідравлічна система та навісн..
0 грн.
Сівалка 12 рядна для міні-тракторів (зернова)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Сівалка 12 рядна для міні-тракторів (зернова), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськи..
22,000 грн.
Сівалка 8 рядна для міні-тракторів (зернова)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Сівалка 8 рядна для міні-тракторів (зернова), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських..
13,200 грн.