Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Мотоблок Добриня

Мотоблок Добриня

Підприємство «Агро центр» пропонує широкий вибір мотоблоків: ДТЗ, Weima, Кентавр, Forte, TATA, Мотор Січ, Зубр, Булат, Sadko, Витязь, Kipor (Kama), Бізон, Аврора, Добриня, Зоря, Intertool, Samson, Фермер, Протон, Bertolini.

Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин як в телефонному режимі, так і при особистій зустрічі в магазині.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
КІТ набір №1 (гідравлічна гальмівна система) Крч
Підприємство «Агро центр» пропонує - КІТ набір №1 (гідравлічна гальмівна система) Крч, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайс..
10,600 грн.
Мотоблок Добриня MT-119Е електро-стартер голий
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Добриня MT-119Е електро-стартер голий Мотоблок Добриня МТ-101 (комплект) призначений для виконання агротехнічних робіт на будь-яких грунтах, включаючи цілину і промерзлі грунт. характеристики мотоблока Стан..
0 грн.
Мотоблок Добриня МТ-101 (комплект)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Добриня МТ-101 (комплект) Мотоблок Добриня МТ-101 (комплект) призначений для виконання агротехнічних робіт на будь-яких грунтах, включаючи цілину і промерзлі грунт. характеристики мотоблока Тіп палива: Дізе..
0 грн.
Мотоблок Добриня МТ-101E з навісним
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Добриня МТ-101E з навісним Добриня МТ-101Е (комплект) - модернізована модель мотоблока Добриня МТ-81.  Модернізований світло, потужний дизельний мотор R190, поліпшена коробка передач, змінена конструкція захисту грунтофрези. ..
0 грн.
Мотоблок Добриня МТ-119E+фреза+плуг
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Добриня МТ-119E+фреза+плуг характеристики мотоблока Тип палива: Дизель Потужність двигуна: 12,6 к.с. Тип двигуна: Дизельний, одноциліндровий, чотиритактний Витрата палива: 2,..
0 грн.
Мотоблок Добриня МТ-81 комплект (9л.с)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Добриня МТ-81 комплект (9л.с) Мотоблок Добриня МТ-81Е (Комплект) це можливість придбати прекрасну техніку з багатою базовою комплектацією  для своєї ділянки при цьому заощадивши не малу суму! характеристики мотоблока ..
0 грн.
Мотоблок Добрыня МТ-81E (комплект)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Добрыня МТ-81E (комплект) Мотоблок Добриня МТ-81Е (Комплект) це можливість придбати прекрасну техніку з багатою базовою комплектацією  для своєї ділянки при цьому заощадивши не малу суму! характеристики мотоблока ..
0 грн.