Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Мотоблок Мотор Січ

Мотоблок Мотор Січ

Підприємство «Агро центр» пропонує широкий вибір мотоблоків: ДТЗ, Weima, Кентавр, Forte, TATA, Мотор Січ, Зубр, Булат, Sadko, Витязь, Kipor (Kama), Бізон, Аврора, Добриня, Зоря, Intertool, Samson, Фермер, Протон, Bertolini.

Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин як в телефонному режимі, так і при особистій зустрічі в магазині.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Косарка роторна "Мотор Січ" КРН-2С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Мотор Січ МБ-13Е (бензин, електростартер, 13 к.с.) Косарка роторна Мотор Січ КРН-2С дуже зручна в експлуатації.  З її допомогою можна скошувати не тільки траву, а й крупностебельних сіяні рослини, а так же дрібний чагарн..
15,950 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Культиватор фрезерний "Мотор Січ" АФ-1А (активна фреза) Призначений для обробки грунту на дрібно контурних ділянках в особистих підсобних, фермерських,  присадибних господарствах, в садівництві та городництві. Застосовується для ..
13,750 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Культиватор фрезерний "Мотор Січ" КФ-1С (активна фреза) Призначений для обробки грунту на дрібно контурних ділянках в особистих підсобних, фермерських, присадибних господарствах, в садівництві та городництві.  Застосовується для ..
15,730 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Культиватор фрезерний "Мотор Січ" КФ-4В (активна фреза) Культиватор фрезерний КФ - 4В (ножі серійні - 18 шт., 1 нож лівий і 2 ножі правих, на 3 фланцях лівої опори ножів,  2 ножа лівих і 1 нож правий, на 3 фланцях правої опори но..
16,170 грн.
Мотоблок Мотор Січ МБ-13Е (бензин, електростартер, 13 к.с.)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Мотор Січ МБ-13Е (бензин, електростартер, 13 к.с.) На мотоблок «Мотор Січ МБ-13Е» встановлено більш сучасний і набагато могутніше, ніж у попередників, бензиновий двигун  WM188FЕ-T потужністю 13 л.с. з електростартером, який від..
0 грн.
Мотоблок Мотор Січ МБ-6 (бензин, ручний запуск, 6 к.с.)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Мотор Січ МБ-6 (бензин, ручний запуск, 6 к.с.) На мотоблок «Мотор Січ МБ-6» встановлено бензиновий двигун Д-250 потужністю 6 к.с.,  основною перевагою якого є тиха і рівна робота, що надасть Вам додатковий комфорт при експлуата..
0 грн.
Мотоблок Мотор Січ МБ-6ДЕ (дизель, електростартер, 6 к.с.)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Мотор Січ МБ-6ДЕ (дизель, електростартер, 6 к.с.) На двигун встановлений генератор, що виробляє струм для підзарядки акумулятора або для харчування фар, які встановлюються додатково.  Акумулятор розміщується над віссю мотоблока..
0 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Мотор Січ МБ-6ДЕ з дизельним двигуном WEIMA WM178FE (електричний запуск) Мотоблок призначений для механізації робіт з обробки грунту та інших сільськогосподарських робіт на особистих присадибних,  садових і городніх ділянках, а..
0 грн.
Мотоблок Мотор Січ МБ-8
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок,Мотор,Січ,МБ,8 В конструкції мотоблока передбачені: - великий дорожній просвіт; - велике число передач; - фланцеве кріплення двигуна до коробки передач з безпосереднім приводом; - наявність вала відбору потужності;..
0 грн.
Мотоблок Мотор Січ МБ-8е
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Мотор Січ МБ-8е Характеристики: Дорожній просвіт, мм 240 Ширина колії, мм (регульована) 500; 600; 700; 800 Тип приводн..
0 грн.
Мотоблок Мотор Січ МБ-8е (бензин, ручний запуск, 8 л.с.)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Мотор Січ МБ-9Е (бензин, електростартер, 9 л.с.) Мотоблок «Мотор Січ МБ-8 Е» встановлено більш потужний бензиновий двигун  МС-10П-02 потужністю 8 к.с. з електростартером, який відрізняється великою ощадливістю палива і невибагливий в..
0 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Мотор Січ МБ-9ДЕ (дизель, електростартер, 9 л.с.) На двигун встановлений генератор, що виробляє струм для підзарядки акумулятора або для харчування фар, які встановлюються додатково.  Акумулятор розміщується над віссю мотоблока..
0 грн.
Мотоблок Мотор Січ МБ-9Е (бензин, електростартер, 9 л.с.)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Мотор Січ МБ-9Е (бензин, електростартер, 9 л.с.) На мотоблок «Мотор Січ МБ-9Е» встановлено більш потужний бензиновий двигун бензиновий WM177FE-T потужністю 9 л.с. з електростартером, який відрізняється великою ощадливістю палива і невибагливи..
0 грн.
Мотоблок Мотор Січ МБ-9Е з бензиновим двигуном WIEMA WM177FЕ / Р (електричний запуск)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Мотор Січ МБ-9Е з бензиновим двигуном WIEMA WM177FЕ / Р (електричний запуск) В конструкції мотоблока передбачені: - регульована ширина колії; - великий дорожній просвіт; - велике число передач; - фланцеве кріплення..
0 грн.
Мотоблоки МОТОР-СІЧ МБ-6 і МБ-8
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблоки МОТОР-СІЧ МБ-6 і МБ-8   Теж ми представляємо широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів.  Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин...
0 грн.