Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Мотоблоки Аврора

Мотоблоки Аврора

Підприємство «Агро центр» пропонує широкий вибір мотоблоків: ДТЗ, Weima, Кентавр, Forte, TATA, Мотор Січ, Зубр, Булат, Sadko, Витязь, Kipor (Kama), Бізон, Аврора, Добриня, Зоря, Intertool, Samson, Фермер, Протон, Bertolini.

Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин як в телефонному режимі, так і при особистій зустрічі в магазині.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Aurora-101DE (фреза + плуг + електростартер)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Aurora-101DE (фреза + плуг + електростартер)     ..
0 грн.
Aurora-105E (фреза + електростартер)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Aurora-105E (фреза + електростартер)   ..
0 грн.
Мотоблок Аврора G-135 бензиновий з фрезою
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Аврора G-135 бензиновий з фрезою Потужний мотоблок для виконання самих різних завдань. Він оснащений простим і надійним бензиновим чотиритактним одноциліндровим мотором з примусовим повітряним охолодженням марки 177F...
0 грн.
Мотоблок Аврора-105 дизельний з фрезою
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Аврора-105 дизельний з фрезою Універсальний мотоблок для виконання самих різних завдань.  Він оснащений професійним дизельним чотиритактним одноциліндровим мотором з примусовим повітряним охолодженням марки Kama 178F пот..
0 грн.
Мотоблок Аврора-81Д дизельний з фрезою і плугом
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Аврора-81Д дизельний з фрезою і плугом Професійний мотоблок Аврора 81Д обладнаний одноциліндровим чотиритактним дизельним двигуном потужністю 8 к.с. водяного охолодження з вентилятором.  Запуск двигуна здійснюється за допомогою..
0 грн.
Мотоблок Аврора-81ДЕ зі стартером, фрезою та плугом
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Аврора-81ДЕ зі стартером, фрезою та плугом Професійний мотоблок Аврора 81ДЕ обладнаний одноциліндровим чотиритактним дизельним двигуном потужністю 8 к.с. водяного охолодження з вентилятором.  Запуск двигуна здійснюється електростарте..
0 грн.