Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

-Карданний привід

-Карданний привід

Ми пропонуємо запчастини до мінітракторів надійних марок: Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton,МТЗ,ЮМЗ,Т-40,Т-25,Т-16

Купити запчастини для тракторів в Агро Центрі – це завжди зручно та вигідно.

У нас можете знайти самі затребувані запчастини на китайські трактори, ціни на які в Україні з ряду найнижчих: масляні насоси, гідроциліндри, вал диференціала, поршні, стартери, підшипники, сальники, фільтра, шини до тракторів та багато ін.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Болт МТЗ вала карданного с гайкой
Підприємство «Агро центр» пропонує - Болт МТЗ вала карданного с гайкой. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
7 грн.
Вал карданный ПВМ 72-2203010-А2 (МТЗ-82) в сборе
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал карданный ПВМ 72-2203010-А2 (МТЗ-82) в сборе. досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
676 грн.
Вал МТЗ промежуточной опоры карданного вала (МТЗ-80) СССР
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал МТЗ промежуточной опоры карданного вала (МТЗ-80) СССР. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
460 грн.
Втулка МТЗ опоры
Підприємство «Агро центр» пропонує - Втулка МТЗ опоры. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
746 грн.
Диск промежуточной с напылением опоры карданного вала МТЗ-82
Підприємство «Агро центр» пропонує - Диск промежуточной с напылением опоры карданного вала МТЗ-82. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
34 грн.
Корпус МТЗ опоры промежуточной кард.вала
Підприємство «Агро центр» пропонує - Корпус МТЗ опоры промежуточной кард.вала. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
710 грн.
Крестовина карданного вала МТЗ (ПВМ МТЗ-82) d=30, h=88
Підприємство «Агро центр» пропонує - Крестовина карданного вала МТЗ (ПВМ МТЗ-82) d=30, h=88. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
117 грн.
Крестовина карданного вала МТЗ (Россия)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Крестовина карданного вала МТЗ (Россия). Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
194 грн.
Муфта МТЗ включения ( выключения) кардана (МТЗ-82)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Муфта МТЗ включения ( выключения) кардана (МТЗ-82). Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
900 грн.
Набор шайб промопоры МТЗ (025-027-019-021)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Набор шайб промопоры МТЗ (025-027-019-021). Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
330 грн.
Опора промежуточная кард.вала МТЗ п.р Беларусь
Підприємство «Агро центр» пропонує - Опора промежуточная кард.вала МТЗ п.р Беларусь. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
3,400 грн.
Пружина МТЗ промежуточной опоры карданного вала
Підприємство «Агро центр» пропонує - Пружина МТЗ промежуточной опоры карданного вала. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
24 грн.
Фланец МТЗ промежуточной опоры карданного вала
Підприємство «Агро центр» пропонує - Фланец МТЗ промежуточной опоры карданного вала. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
170 грн.
Фланец МТЗ скользящий
Підприємство «Агро центр» пропонує - Фланец МТЗ скользящий. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
384 грн.