Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

-Колеса і ступиці МТЗ

-Колеса і ступиці МТЗ

Ми пропонуємо запчастини до мінітракторів надійних марок: Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton,МТЗ,ЮМЗ,Т-40,Т-25,Т-16

Купити запчастини для тракторів в Агро Центрі – це завжди зручно та вигідно.

У нас можете знайти самі затребувані запчастини на китайські трактори, ціни на які в Україні з ряду найнижчих: масляні насоси, гідроциліндри, вал диференціала, поршні, стартери, підшипники, сальники, фільтра, шини до тракторів та багато ін.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Болт МТЗ передней ступицы
Підприємство «Агро центр» пропонує - Болт МТЗ передней ступицы. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
32 грн.
Вкладыш задней ступицы МТЗ
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вкладыш задней ступицы МТЗ. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
362 грн.
Гайка МТЗ заднего колеса
Підприємство «Агро центр» пропонує - Гайка МТЗ заднего колеса. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
14 грн.
Гайка МТЗ передней ступицы (МТЗ, ЮМЗ)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Гайка МТЗ передней ступицы (МТЗ, ЮМЗ). Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
10 грн.
Крышка МТЗ переднего колеса (неведущий мост)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Крышка МТЗ переднего колеса (неведущий мост). Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
54 грн.
Палец шаровый А35.32.002-А (МТЗ, ЮМЗ-6) рулевой тяги
Підприємство «Агро центр» пропонує - Палец шаровый А35.32.002-А (МТЗ, ЮМЗ-6) рулевой тяги. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
62 грн.
Палец+гайка шаровый А35.32.002-А (МТЗ, ЮМЗ-6) рулевой тяги
Підприємство «Агро центр» пропонує - Палец+гайка шаровый А35.32.002-А (МТЗ, ЮМЗ-6) рулевой тяги. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
43 грн.
Ступица МТЗ (фланец) переднего колеса 5
Підприємство «Агро центр» пропонує - Ступица МТЗ (фланец) переднего колеса 5. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
1,286 грн.
Ступица МТЗ (фланец) переднего колеса 8
Підприємство «Агро центр» пропонує - Ступица МТЗ (фланец) переднего колеса 8. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
1,478 грн.
Ступица МТЗ заднего колеса голая
Підприємство «Агро центр» пропонує - Ступица МТЗ заднего колеса голая. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
1,692 грн.