Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Основні категорії
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Обладнання до китайських мотоблоків

Обладнання до китайських мотоблоків

Підприємство"Агро-центр"пропонує-широкий асортимент навісного обладнання до мотоблоків та навісне обладнання для культиваторів, косарка роторна, косарка сегментна, картоплесаджалка, грунтофреза універсальна, картоплекопалка.

Ми пропонуємо Вам:
Зручну форму оплати та доставки
Гарантійне та післягарантійне обслуговування на товар
Кваліфіковані послуги, поради та консультації з введення техніки в експлуатацію
Програму знижок, яка дозволяє Вам економити при купівлі трактора та навісного обладнання
Повний комплект необхідних для реєстрації документів на трактор
ПРИЄМНУ ЦІНУ!
 
Також Ви можете в нас придбати такі затребувані запчастини до китайських тракторів
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
R - 180 покришка-камера для мотоблока
Підприємство «Агро центр» пропонує - R - 180 покришка-камера для мотоблока R - 180 покришка-камера для мотоблока   Теж ми представляємо широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам..
1,296 грн.
R 180 - колесо в зборі на мотоблок
Підприємство «Агро центр» пропонує - R 180 - колесо в зборі на мотоблок R 180 - колесо в зборі на мотоблок   Теж ми представляємо широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визна..
1,782 грн.
Адаптер (сидіння) для грунтофрези з колесом
Підприємство «Агро центр» пропонує - Адаптер (сидіння) для грунтофрези з колесом, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
1,980 грн.
Адаптер - перехідник для коси
Підприємство «Агро центр» пропонує - Адаптер - перехідник для коси, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
960 грн.
Адаптер для мотоблока "Zirka-105М"
Підприємство «Агро центр» пропонує - Адаптер для мотоблока "Zirka-105М" Адаптер агрегатується з мотоблоками. Зручний і простий в експлуатації.  Колеса мають можливість переміщення по висоті для регулювання дорожнього просвіту (макс? 500 мм, хв? 300 мм) і по ширині, для регулюван..
4,810 грн.
Адаптер для мотоблока ТМ Ярило
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Адаптер для мотоблока ТМ Ярило, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
3,630 грн.
Адаптер до мотоблока з водяним охолодженням
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Адаптер до мотоблока з водяним охолодженням, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китай..
3,960 грн.
Адаптер до мотоблока з повітряним охолодженням
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Адаптер до мотоблока з повітряним охолодженням, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором ки..
3,960 грн.
Активна фреза WEIMA (Вейма) 950 мм для мотоблоків BT810, BT1010, BT1210
Підприємство «Агро центр» пропонує - Активна фреза WEIMA (Вейма) 950 мм для мотоблоків BT810, BT1010, BT1210 Активна фреза WEIMA (Вейма) 950 мм на мотоблоки BT810, BT1010, BT1210 Активна почвофреза на мотоблок WEIMA (Вейма) 950 мм, з відмінними робочою властивостями.  Культи..
4,153 грн.
Балка (вісь) для причепа посилена ТМ Бут
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Балка (вісь) для причепа посилена ТМ Бут, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськ..
1,200 грн.
Бензиновий Двигун Sadko GE-270 (9л.с.)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Бензиновий Двигун Sadko GE-270 (9л.с.) Бензиновий двигун на мотоблок потужністю 9 кінських сил, з шпонковим типом вихідного вала, чотиритактного типу - Sadko GE-270 є надійним і потужним агрегатом, який завойовує все більше довіри споживачів. ..
8,772 грн.
Бензиновий Двигун Sadko GE-390
Підприємство «Агро центр» пропонує - Бензиновий Двигун Sadko GE-390 Двигун бензиновий SADKO GE-390 - техніка, яка використовується в якості головного вузла на мотоблоки, мотопомпи та важких верстатах.  Потужності вистачає, щоб обробити цілину, щоб осушити невелике о..
8,270 грн.
Відвал для мотоблока "Преміум"
Підприємство «Агро центр» пропонує - Відвал для мотоблока "Преміум" Лопата відвал для мотоблока призначена для мотоблоків.  Агрегатується лопата-відвал за допомогою спеціального кронштейна, який йде в комплекті з відвалом. Лопата-відвалу до мотоблока призначена для вирівнюва..
1,415 грн.
Візок (1000х1250) невідкіній під Ж/К (б/к)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Візок (1000х1250) невідкіній під Ж/К (б/к), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайс..
4,994 грн.
Важіль декомпресора ZIRKA 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль декомпресора ZIRKA 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
44 грн.
Вал першої передачі Zirka LX1090, 370 мм
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал першої передачі Zirka LX1090, 370 мм, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
604 грн.
Вал редуктор (черв'як) МК10-1
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал редуктор (черв'як) МК10-1 (201205005) Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.     ..
458 грн.
Вилка регулятора обертів мотоблока ZIRKA SH 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вилка регулятора обертів мотоблока ZIRKA SH 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськ..
154 грн.
Втулка 18х16х16 ZIRKA SH 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Втулка 18х16х16 ZIRKA SH 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &..
50 грн.
Газовий модуль до бензинових двигунів (від 6,5 к.с.), мотоблоків і мотопомп
..
1,344 грн.
Головка циліндра в зборі - СВ-150
Підприємство «Агро центр» пропонує - Головка циліндра в зборі - СВ-150, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
1,590 грн.
грабачка сонечко
грабачка"сонечко" призначена для мотоблоків зубр,кентавр з водяним охолодженням,також підходить до ременних міні-тракторів ..
3,275 грн.
Граблі "Сонечко" для мотоблока 2 ряди (гр3)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Граблі "Сонечко" для мотоблока 2 ряди (гр3) Граблі механічні можуть бути агрегатований з мотоблоком або мототрактором.  Для експлуатації з мотоблоком необхідний адаптер. Граблі використовують для збирання та заготівлі сіна. особливост..
5,434 грн.
Граблі навісні для мотоблока (1,5 м) Без адаптера
Підприємство «Агро центр» пропонує - Граблі навісні для мотоблока (1,5 м) Без адаптера Граблі навісні для мотоблока (1,5 м) Без адаптера   Граблі агрегатуються з мотоблоками. Для експлуатації потрібен адаптер. Використовується для ефективного прибирання заготовленого сін..
4,950 грн.
Грунтозачепи для мотоблока
Підприємство «Агро центр» пропонує - Грунтозачепи для мотоблока Грунтозачепи для мотоблока, мотокультиватора за доступними цінами.   Теж ми представляємо широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів,..
972 грн.
Грунтофреза FORTE для мотоблока 22 ножа 1.1м
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Грунтофреза FORTE для мотоблока 22 ножа 1.1м, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором кита..
4,297 грн.
Грунтофреза Q78,Q79,SH61
Грунтофреза Q78,Q79,SH61 підходить до мотоблоків з водяним охолодженням,таких як зубр і кентавр Привід:шестерний Ширина захвату мм:1 000 Глибина культивації мм:80-190 Вага кг:55 ..
3,230 грн.
Грунтофреза для мотоблока (1 м)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Грунтофреза для мотоблока (1 м) Грунтофреза для мотоблока (1 м) Почвофреза Кентавр 100.  Призначена для важких мотоблоків Кентавр МБ1010-1080.   Теж ми представляємо широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів. ..
5,198 грн.
Двигун 168F - Двигун під конус V
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун 168F - Двигун під конус V, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
3,815 грн.
Двигун 168FВ - Двигун під шліц (діаметр 25мм)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун,168FВ,Двигун,під,шліц,діаметр,25мм, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
3,815 грн.
Двигун 177F - двигун під шліц 25 мм - бензин 9л.с
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун 177F - двигун під шліц 25 мм - бензин 9л.с, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китай..
8,157 грн.
Двигун 178F - двигатель дизель 6 л.с
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун Двигун 178F - двигатель дизель 6 л.с, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
11,167 грн.
Двигун 178FE - двигун-стартер - дизель 6 к.с
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун 178FE - двигун-стартер - дизель 6 к.с, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китай..
13,493 грн.
Двигун 186F - Двигун-дизель 9 к.с
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Двигун 186F - Двигун-дизель 9 к.с, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запч..
12,810 грн.
Двигун 186FE - Двигун-стартер - дизель 9 к.с
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун 186FE - Двигун-стартер - дизель 9 к.с, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських..
14,889 грн.
Двигун LIFAN (напівавтомат) 124 куб.см
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун LIFAN (напівавтомат) 124 куб.см, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запча..
5,445 грн.
Двигун LIFAN (напівавтомат) 89 куб.см
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун LIFAN (напівавтомат) 89 куб.см, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
4,256 грн.
Двигун бензиновий Iron Angel Е200
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун бензиновий Iron Angel Е200, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
3,934 грн.
Двигун бензиновий WEIMA WM170F-T/20 NEW (до WM1100C-шліци 20мм)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Двигун бензиновий WEIMA WM170F-T/20 NEW (до WM1100C-шліци 20мм), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначи..
4,235 грн.
Двигун бензиновий Кентавр ДВС-200Б (6.5 к.с.)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун бензиновий Кентавр ДВС-200Б (6.5 к.с.) Бензиновий двигун Кентавр ДВС-200Б - силовий агрегат для різного застосування в різних галузях. Має потужність в 6,5 к.с.  З легкістю можна встановити на мотоблок, мотокультиватор, мотопомпу..
2,873 грн.
Двигун дизельний "Кентавр ДВС-300ДШЛ" (6 к.с. шліцьовій вал)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун дизельний "Кентавр ДВС-300ДШЛ" (6 к.с. шліцьовій вал) Дизельний двигун Кентавр ДВС-300ДШЛ може використовуватися в поєднанні з мотоблоками, культиваторами, віброплита, генераторами, міні тракторами та іншою подібною технікою.  ..
9,830 грн.
Двигун дизельний Weima WM186FBE (вал під шліци) 9.5 к.с., ел.старт. (Для мотоблока WM1100ВЕ)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Двигун дизельний Weima WM186FBE (вал під шліци) 9.5 к.с., ел.старт. (Для мотоблока WM1100ВЕ), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продаж..
12,855 грн.
Двигун дизельний Weima WM186FBES (R) 9.5л.с. (Шпонка, 1800об./Хв) + редуктор
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Двигун дизельний Weima WM186FBES (R) 9.5л.с. (Шпонка, 1800об./Хв) + редуктор, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допомож..
13,200 грн.
Двигун дизельний водяного охолодження Кентавр ДД195В (12 к.с.)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун дизельний водяного охолодження Кентавр ДД195В (12 к.с.) Витрата палива: 256,2 г / кВт-год Тип палива: дизельний Тип двигуна: 4-х тактний Тип запуску: ручний Потужність: 12 к...
15,880 грн.
Двигун дизельний на мотоблок Зубр R180 ручний стартер (8 к.с)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Двигун дизельний на мотоблок Зубр R180 ручний стартер (8 к.с), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначити..
10,692 грн.
Двигун дизельний на мотоблок Зубр R180F з електростартером (8 к.с)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун дизельний на мотоблок Зубр R180F з електростартером (8 к.с) Двигун дизельний на мотоблок Зубр R180F з електростартером (8 к.с) - одноциліндрові дизельні двигуни торгової марки зубр відносяться до категорії середньоглибокі двигунів з горизон..
1,296 грн.
Двигун на мотоблок Зубр 168 F-1 (6,5 к.с бензиновий)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Двигун на мотоблок Зубр 168 F-1 (6,5 к.с бензиновий), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором ки..
2,674 грн.
Дизельний двигун R170F для мотоблока, 4 к.с.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Дизельний двигун R170F для мотоблока, 4 к.с., а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських..
7,920 грн.
Дизельний двигун водяного охолодження Кентавр ДД180В (8 л.с.)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Дизельний двигун водяного охолодження Кентавр ДД180В (8 л.с.) Технические характеристики двигателя       Расход топлива: 285 г/л.с.*ч Модель двигателя: R180 Тип топлива: диз..
11,979 грн.
Дизельний двигун водяного охолодження Кентавр ДД190В (10.5 к.с.)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Дизельний двигун водяного охолодження Кентавр ДД190В (10.5 к.с.)   Технічні характеристики двигуна Модель двигуна: R190 Тип палива: д..
14,368 грн.
Дизельний двигун водяного охолодження Кентавр ДД195ВЕ (12 к.с.)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Дизельний двигун водяного охолодження Кентавр ДД195ВЕ (12 к.с.) Модель двигуна: R195ANL Тип палива: дизельний Тип двигуна: 4-х тактний Тип запуску: електростарт Потужність: 12 к.с. Об'єм двигуна: 815 куб.см Част..
17,393 грн.
Дровокол (під мотоблок)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Дровокол (під мотоблок), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
4,543 грн.
Зірка вала первинного Z-12 - RF
Підприємство «Агро центр» пропонує - Зірка вала первинного Z-12 - RF, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
258 грн.
Замок капота
Підприємство «Агро центр» пропонує - Замок капота, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   К..
110 грн.
Запчастини до мотобури
Підприємство «Агро центр» пропонує - Запчастини до мотобури, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.  ..
537 грн.
Зцепка подвійна,універсальна
Зцепка подвійна універсальна призначена для приєднання до мотоблоку плуга,підгортальника. Дозволяє приєднувати відразу 2 підгортальника або плуга параллельно.Настройка і регулювання навісних знарядь є індивідуальними і залежать від виду грунту, потужності і метричних параметрів мотоблока. ..
258 грн.
Зчіпка для мотоблока "Нева" ПМ Преміум
Підприємство «Агро центр» пропонує - Зчіпка для мотоблока "Нева" ПМ Преміум Зчіпка для мотоблока "Нева" ПМ Механізм регулювання кута атаки - талреп.  Поворотний механізм (болтової зажим) зчіпки дає можливість плуга працювати під прямим кутом до землі, в той час як мотоблок..
505 грн.
Зчіпка для мотоблока універсальна (МБ 2060 / LX 2090)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Зчіпка для мотоблока універсальна (МБ 2060 / LX 2090), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором к..
382 грн.
Зчіпка подвійна (мотоблок) (універсал)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Зчіпка подвійна (мотоблок) (універсал), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запча..
720 грн.
Зчіпка подвійна для мотоблока універсальна
Підприємство «Агро центр» пропонує - Зчіпка подвійна для мотоблока універсальна, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
564 грн.
Зчіпка потрійна (мотоблок)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Зчіпка потрійна (мотоблок)   Болтової затиск.       Призначена для навішування і регулювання навісного обладнання для мотоблоків.     Агрегатується з мотоблоками за допомогою передньої частини поворотного ..
820 грн.
Зчіпка УУМП 2 "Володар" для мотоблоків
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Зчіпка УУМП 2 "Володар" для мотоблоків, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських..
1,176 грн.
Зчеплення зборі мотоблок Кентавр, Зубр, Зірка а
Підприємство «Агро центр» пропонує - Зчеплення зборі мотоблок Кентавр, Зубр, Зірка а, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайсь..
140 грн.
КІТ набір Булат для переобладнання (EXPERT) мотоблока в мототрактор
Підприємство «Агро центр» пропонує - КІТ набір Булат для переобладнання (EXPERT) мотоблока в мототрактор, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначити..
14,190 грн.
КІТ набір №1 (гідравлічна гальмівна система) Крч
Підприємство «Агро центр» пропонує - КІТ набір №1 (гідравлічна гальмівна система) Крч, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайс..
10,600 грн.
картоплекопалка(трясучка)
Характеристики картоплекопалки(трясучки) для мотоблока: - Ширина захвату:до 390 мм - Глибина обробки:до 180 мм - Привід:ремінний - Сепаратор грунту: регулюється оборотами двигуна - Габарити,ДхШхВ:900х670х570 мм - Вага:34 кг ..
1,476 грн.
Картоплекопач грохотного для мотоблока з водяним охолодженням (МБ 1080-1012)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Картоплекопач грохотного для мотоблока з водяним охолодженням (МБ 1080-1012), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допомож..
3,300 грн.
Картоплекопач для мотоблока КК-4 посилена
Підприємство «Агро центр» пропонує - Картоплекопач для мотоблока КК-4 посилена Картоплекопач на мототрактор (мотоблок) КК-4 механічна посилена призначена для полегшення праці фермера під час збору врожаю картоплі.   Ця модель здатна агрегатуватися з мотоблоками або мототракт..
636 грн.
Картоплекопач для мотоблока КП-01В вібраційна
Підприємство «Агро центр» пропонує - Картоплекопач для мотоблока КП-01В вібраційна     Теж ми представляємо широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором ..
4,389 грн.
Картоплекопач для мотоблока МБ-1080-1012
Підприємство «Агро центр» пропонує - Картоплекопач для мотоблока МБ-1080-1012 Картоплекопач грохотного типу МБ-1080-1012 механічна, однорядна.  Служить для механізованого вилучення картоплі з грунту.  Найбільш ефективна на ділянках від 20 соток до 2 Га.  Може б..
3,190 грн.
Картоплекопач КМТ - 1 "Володар" для мотоблоків під ВВП
Підприємство «Агро центр» пропонує - Картоплекопач КМТ - 1 "Володар" для мотоблоків під ВВП Картоплекопач КМТ - 1 "Володар" для мотоблока Картофелекопалка проста в експлуатації і регулюванню.  Призначена для викопування картоплі різних сортів.  Агрегатується з мотоблока..
6,248 грн.
Картоплекопач КМТ-3 "Володар" для мотоблока
Підприємство «Агро центр» пропонує - Картоплекопач КМТ-3 "Володар" для мотоблока Картоплекопач "Володар" для мотоблока продуктивність 0,1га / год ширина захвату 46 см глибина підкопування 10 см використовується з мотоблоками (Зубр 79),  мототракторамі і їх аналогами, які мають б..
6,644 грн.
картоплесаджалка з бункером(до мотоблока з водяним охолодженням)
Картоплесаджалка до мотоблока з бункером на міндобрева. Висадка картоплі -50,100 Рекомендований діаметр картоплі-40 Ємність бункера-20 л. Кут між підгортальниками-регулюється Ширина колії робочих коліс мм:550,650 Габарити ДхШхВ мм:970х540х700 Вага кг:45 ..
2,306 грн.
Клапан впускний 177F для мотоблока 9л
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Клапан впускний 177F для мотоблока 9л, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
106 грн.
Колеса з грунтозацепами Ф380х150
Підприємство «Агро центр» пропонує - Колеса з грунтозацепами Ф380х150, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
877 грн.
Колеса з грунтозацепами Ф450х150
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Колеса з грунтозацепами Ф450х150, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запча..
1,274 грн.
Колеса з грунтозацепами Ф560х130
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Колеса з грунтозацепами Ф560х130, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запча..
1,470 грн.
Колесо в зборі 4.00-10 (камуфляж)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Колесо в зборі 4.00-10 (камуфляж), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запч..
1,288 грн.
Колесо в зборі 4.00-10 (помаранчевий)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Колесо в зборі 4.00-10 (помаранчевий), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
1,288 грн.
Колесо в зборі 4.00-8
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Колесо в зборі 4.00-8, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &..
840 грн.
Колесо в зборі 5.00-12
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Колесо в зборі 5.00-12, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
1,344 грн.
Колесо в зборі 5.00-12 (камуфляж)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Колесо в зборі 5.00-12 (камуфляж), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запч..
1,740 грн.
Колесо в сборе 5.00-12 (оранжевый)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Колесо в сборе 5.00-12 (оранжевый), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
1,749 грн.
Колесо до мотоблока в зборі 4.00-10
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Колесо до мотоблока в зборі 4.00-10, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
794 грн.
Колесо до мотоблока в зборі 4.00-8
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Колесо до мотоблока в зборі 4.00-8, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
700 грн.
Колесо до мотоблока в зборі 5.00-12
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Колесо до мотоблока в зборі 5.00-12, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
1,227 грн.
Колесо до мотоблока в зборі 6.00-12
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Колесо до мотоблока в зборі 6.00-12, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
1,564 грн.
Комплект їжаків на подвійний зчепленні для мотоблока (на втулках) ТМ ШИП
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Комплект їжаків на подвійний зчепленні для мотоблока (на втулках) ТМ ШИП, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Ва..
2,695 грн.
Комплект для посадки картоплі на легкі мотоблоки (КС1)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Комплект для посадки картоплі на легкі мотоблоки (КС1) Комплект для посадки картоплі на мотоблок Zirka-105 призначений для напівмеханізовані висаджування картоплі в 1 ряд за допомогою легкого мотоблока потужністю від 7 к.с.  Комплект для поса..
1,384 грн.
кормоподрібнювач ДТЗ КР-01
Кормоподрібнювач побутовий ДТЗ КР-01 призначений для подрібнення зернових при приготуванні кормів. Відмінні особливості кормоподрібнювачів ДТЗ КР-01 полягають у наступному: - якісне лакофарбове покриття,надовго захищає зернодробарку ДТЗ КР-01 від впливу вологи та інших чинників агресивног..
2,205 грн.
Кормоподрібнювач ДТЗ КР-02
Кормоподрібнювач побутовий ДТЗ КР-02 призначений для подрібнення зернових,качанів,стебел кукурудзи,при приготуванні кормів. Відмінні особливості кормоподрібнювачів ДТЗ КР-02 полягають у наступному: -якісне лакофарбове покриття,надовго захищає зернодробарку ДТЗ КР-02 від впливу вологи та і..
2,398 грн.
Коромисла в зборі з рейкою - ZUBR
Підприємство «Агро центр» пропонує - Коромисла в зборі з рейкою - ZUBR, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
288 грн.
Коромисла з гвинтами регулювання (пара) - 195N
Підприємство «Агро центр» пропонує - Коромисла з гвинтами регулювання (пара) - 195N, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськ..
110 грн.
Корпус редуктора мотобура, бензобур ліва частина
Підприємство «Агро центр» пропонує - Корпус редуктора мотобура, бензобур ліва частина, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайс..
597 грн.
Косарка роторна "Мотор Січ" КРН-2С
Підприємство «Агро центр» пропонує - Мотоблок Мотор Січ МБ-13Е (бензин, електростартер, 13 к.с.) Косарка роторна Мотор Січ КРН-2С дуже зручна в експлуатації.  З її допомогою можна скошувати не тільки траву, а й крупностебельних сіяні рослини, а так же дрібний чагарн..
15,950 грн.
Косарка роторна "ШИП" КР-02 під ВВП (для мотоблоків з повітряним охолодженням)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Косарка роторна "ШИП" КР-02 під ВВП (для мотоблоків з повітряним охолодженням), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допом..
3,978 грн.
Кріплення до роторної пасової мотоблочной косарки
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кріплення до роторної пасової мотоблочной косарки, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китай..
300 грн.
Крильчатка двигуна компресора
Підприємство «Агро центр» пропонує - Крильчатка двигуна компресора, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
130 грн.
Кулиса блокування
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кулиса блокування, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
110 грн.
Кулиса гідравліки
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кулиса гідравліки, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
75 грн.
Веб разработка InBiz