Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Причіп на будь-який смак

Причіп на будь-який смак
Підприємство "Агро-центр" пропонує широкий асортимент причепів в нашій області.
ЛЕГКОВІ,ВАНТАЖНІ,ЧОВНОВІ,ДЛЯ МОТОТЕХНІКИ,СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПРИЧЕПИ,ПРИЧЕПИ-ФУРГОНИ,
ЛАФЕТЫ ДЛЯ ПЕРЕВОЗКИ АВТОМОБИЛЕЙ,ПРИЧИП ДЛЯ МОТОБЛОКА.
Тільки тут можна придбати причіп на будь-який смак і по найбільш вигідній пропозиції.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Балка (вісь) для причепа посилена ТМ Бут, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськ..
1,200 грн.
Візок (1000х1250) невідкіній під Ж/К (б/к)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Візок (1000х1250) невідкіній під Ж/К (б/к), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайс..
4,994 грн.
Двохвісний легковий причіп САРМАТ 2512-2, ресора
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в конструкції ..
0 грн.
Двохосний легковий причіп САРМАТ 2512-2, ресора, тент
Двохосний легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в ко..
0 грн.
Лавета (лафет) для перевозки автомобиля А8-4621 SWISS PLUS LIGHT
Лавета (лафет) для перевозки автомобиля А8-4621 SWISS PLUS LIGHT ХАРАКТЕРИСТИКИ ..
0 грн.
Лавета для перевезення автомобіля A8-4622 SWISS PLUS
Лафет А9-4823 SWISS-S розроблялася для перевезення джипа чи буса вагою до 2500 кг. Платформа лавети виконана з сталевого перфорованого листа і має "ламаний" профіль. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату. Дишло причепа V-подібне, з підйомним опорним к..
0 грн.
Лавета для перевезення автомобіля A9-5523 SWISS PLUS
Лафет A9-5523 ??SWISS PLUS була розроблена для перевезення джипа або буса вагою до 2700 кг. Платформа лавети виконана з алюмінієвого перфорованого листа і має "ламаний" профіль. Внутрішня частина зашита алюмінієм. Причіп обладнаний каркасом з металу і алюмінію для полегшення конструкції. На лавет..
0 грн.
Лавета для перевезення автомобіля PRAGMATEC A9-6024 BRIDGE
PRAGMATEC A9-6024 BRIDGE - це тривісний причіп-лафет з поворотною віссю. Довжина вантажної платформи у 6 м дозволяє перевозити як легковий автомобіль, так і бус або вантажівку. Рама причепа виконана зі сталі. Всі металеві частини причепа захищені від корозії гарячим цинкуванням. Ходова частина ск..
0 грн.
Лавета для перевезення автомобіля А6-4321 SWISS
Лафет А6-4321 SWISS розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 1950 кг. Платформа лавети виконана з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який зап..
0 грн.
Лавета для перевезення будівельної та дорожньої техніки A9-6020 CLASSIC з регульованим дишлом
Ходова частина складається з трьох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який запобігає блокуванню коліс при рухові назад. Дишло причепа регульоване по висоті, з підйомним опорним колесом. Опорні пристрої доповнено..
0 грн.
Лавета для перевезення дорожньої і будівельної техніки А9-6218 TRUCK PLUS
Лавета А9-6218 TRUCK PLUS призначена для перевезення дорожньої і будівельної техніки вагою до 4000 кг. Ходова частина складається з трьох торсіонних осей з інерційними гальмами накату. Дишло лавети V-подібне, з опорним колесом навантаженням 500 кг. На розбірний каркас натягнутий тент з переднім і..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A3-3717 TRUCK
Лафет A3-3717 TRUCK призначена для перевезення легкового автомобіля чи іншого транспортного засобу вагою до 1050 кг. Платформа лавети пряма, з водостійкої ламінованої фанери, посиленої перфорованими оцинкованими сталевими листами. Причіп обладнано сталевим каркасом, на який натягується тент з ПВХ..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A5-4018 TRUCK
Лафет A5-4018 TRUCK призначена для перевезення легкового автомобіля чи іншого транспортного засобу вагою до 1600 кг. Платформа лавети пряма, з ламінованої вологостійкої фанери. Рама сталева, оцинкована, з огородженням-бар'єркою спереду і з боків. Ходова частина складається з двох торсіонних осей ..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A6-5019 TRUCK
Лафет A6-5019 TRUCK розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 2500 кг. Платформа лавети виконана з ламінованої вологостійкої фанери. Причіп обладнано сталевим каркасом, на який натягнуто тент з ПВХ. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і ..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A7-6521 SWISS PLUS
Лафет A7-6521 SWISS PLUS розроблялася для перевезення спортивного легкового автомобіля чи іншого транспортного засобу вагою до 2000 кг. Платформа лавети виконана з сталевого перфорованого листа і має "ламаний" профіль. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом н..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A8-4522 Europack
Лафет A8-4522 Europack призначена для перевезення легкового автомобіля чи іншого транспортного засобу вагою до 2200 кг. Платформа лавети пряма, з ламінованої вологостійкої фанери. В області колії автомобіля фанера посилена накладками з оцинкованого перфорованого металевого листа. Ходова частина с..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A8-5023 EUROPACK
Лафет A7-6521 SWISS PLUS розроблялася для перевезення спортивного легкового автомобіля чи іншого транспортного засобу вагою до 1700 кг. Платформа лавети перекидна, виконана з вологостійкої ламінованої фанери, посиленої сталевими перфорованими листами. Для полегшення завантаження транспортного зас..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A8-5620 TRUCK
Лафет A8-5020 TRUCK призначена для перевезення легкового автомобіля чи іншого транспортного засобу вагою до 2000 кг. Платформа лавети пряма, з водостійкої ламінованої фанери, посиленої перфорованими оцинкованими сталевими листами. Причіп обладнано сталевим каркасом, на який натягується тент з ПВХ..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A9-5521 TRUCK 3
Лафет A9-5521 TRUCK 3 розроблялася для перевезення джипа чи буса вагою до 2750 кг. Платформа лавети виконана з сталевого перфорованого листа та вологостійкої ламінованої фанери. Ходова частина складається з трьох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату, аварійним і стояночним гальмами. ..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A9-6021 TRUCK
Лафет A9-6021 TRUCK призначена для перевезення джипа чи буса вагою до 2900 кг. Платформа лавети виконана з сталевого перфорованого листа та вологостійкої ламінованої фанери. З обох боків платформ несе огородження-бар'єрку, що слугує для кріплення вантажу. Ходова частина складається з двох торсіон..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A9-8023 SWISS PLUS
Лафет A9-8023 SWISS PLUS розроблялася для перевезення джипа чи буса вагою до 2750 кг. Платформа лавети виконана з сталевого перфорованого листа та вологостійкої ламінованої фанери і має "ламаний" профіль. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату. Дишло п..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля PRAGMATEC A9-8524 BRIDGE
PRAGMATEC A9-8524 BRIDGE - це тривісний причіп-лафет з поворотною віссю. Довжина вантажної платформи у 8,5 м дозволяє перевозити як легковий автомобіль, так і бус або вантажівку. Рама причепа виконана зі сталі. Всі металеві частини причепа захищені від корозії гарячим цинкуванням. Ходова частина ..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля А7-4221 SWISS
Лафет А7-4221 SWISS розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 2150 кг. Платформа лавети виконана з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який зап..
0 грн.
Лафет для човна PRAGMATEC H0-5515
Лафет PRAGMATEC H0-5515 призначений для перевезення човна. Причіп обладнано двома повністю регульованими ложементами, регульованим носовим упором та 4-ма бічними підніжками. Для зручності завантаження човна на носовому упорі встановлена ручна лебідка, за допомогою якої одна людина легко помістить..
0 грн.
Легковий причіп 2515 MOTO 3, торсіон
Легковий причіп ПРАГМАТЕК 2515 MOTO 3 призначений для перевезення мотоцикла. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. Причіп обладнано опорнии стійками і трапом для завантаження та розвантаження техніки. Також на ПРАГМАТЕК 2515 MOTO 3..
0 грн.
Легковий причіп для двох квадроциклів PRAGMATEC A0-3021 Europack
Легковий причіп PRAGMATEC A0-3021 Europack призначений для перевезення двох квадроциклів. Транспортована техніка розміщується на просторій вантажній платформі з водостійкої бакелітової фанери. Для кріплення квадроциклів на платформі причіп обладнано відкидним огородженням-бар'єркою. Рама, дишло т..
0 грн.
Легковий причіп для мотоцикла САРМАТ A0 2913 MOTO, торсіон
Легковий причіп A0 2913 MOTO призначений для перевезення квадроцикла, снігохода, іншої легкої мототехніки. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. Причіп обладнано опорнии стійками і трапами для завантаження та розвантаження техніки...
0 грн.
Легковий причіп для перевезення коней Прагматек 95Q-3518 HORSE
Причіп призначено для перевезення двох коней. Рама сталева, оцинкована, борти з вологостійкої бакелітової фанери. Верх причепа тентований з прозорими вставками для огляду. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO. Причіп обладнано переднім опорним колесом, а також гальмом накату. З..
0 грн.
Легковий причіп для снігохода / квадроцикла PRAGMATEC A0-3516 SNOW
Легковий причіп PRAGMATEC A0-3516 SNOW з трап-бортом призначений для перевезення квадроцикла, снігохода та іншої легкої мототехніки. Борти та днище вантажної платформи виконані з водостійкої бакелітової фанери.  Завантаження і розвантаження квадроцикла забезпечується за допомогою заднього по..
0 грн.
Легковий причіп для снігохода PRAGMATEC A0-3515 SNOW
Легковий причіп PRAGMATEC A0-3515 SNOW з трап-бортом призначений для перевезення снігохода, квадроцикла та іншої легкої мототехніки. Борти та днище вантажної платформи виконані з водостійкої бакелітової фанери.  Завантаження і розвантаження квадроцикла забезпечується за допомогою заднього по..
0 грн.
Легковий причіп для снігохода і квадроцикла ПРАГМАТЕК СКІФ V0-3515, ресора
Причіп для снігохода і квадроцикла ПРАГМАТЕК СКІФ V0-3515 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК СКІФ, обладнаних підйомною платформою. Задній борт причепа можна використовувати, як трап. Завдяки цьому, ПРАГМАТЕК СКІФ V0-3515 придатний для перевезення як стандартних вантажів, так і мототехніки ..
0 грн.
Легковий причіп Любарт 2113, оцинковані борти, ресора
Легковий причіп Любарт 2113, оцинковані борти, ресора виділяється з лінійки установкою металевих бортів.Повністю оцинковані металеві деталі конструкції, днище з бакелітової фанери, імпортна ресорна вісь AL-KO, проводка виробництва Німеччини та світлотехніка з Польщі - все це гарантує тривалу безв..
0 грн.
Легковий причіп Любарт 2113, оцинковані борти, торсіон
Легковий причіп Любарт 2113, оцинковані борти, торсіон виділяється з лінійки установкою металевих бортів. Повністю оцинковані металеві деталі конструкції, днище з бакелітової фанери, проводка виробництва Німеччини та світлотехніка з Польщі - все це гарантує тривалу безвідмовну роботу вашого приче..
0 грн.
Легковий причіп Любарт V0-2513, ресора, тент
Конструкція і підбір комплектуючих для даного причепа здійснені таким чином, щоб протягом тривалого періоду експлуатації вам не доведеться витрачати свій час, зусилля і кошти на вирішення таких проблем як заміна чи ремонт бортів, підлоги чи ходової. ..
0 грн.
Легковий причіп Любарт V0-2513, торсіон, тент
Причіп Любарт V0-2513 призначений для перевезення різноманітних вантажів, як в упаковці, так і сипучих. ПОВНА МАСА 750 кг ВАНТАЖНІСТЬ НОМІНАЛЬНА 550 кг ..
0 грн.
Легковий причіп ПРАГМАТЕК НОВОТЕК 2512, ресора, полегшений
Легковий причіп ПРАГМАТЕК НОВОТЕК 2512 полегшений належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК НОВОТЕК, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Всі металеві частини причепа оцинковані, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери. Всі борти виконані відкидними. Електр..
0 грн.
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2112, оцинковані борти, ресора
Дана модифікація причепа САРМАТ 2112 виділяється з лінійки установкою металевих бортів. У всьому решта він все той же надійний перевірений дорогами Україні САРМАТ. Повністю оцинковані металеві деталі конструкції, днище з бакелітової фанери, імпортна ресорна вісь AL-KO, проводка виробництва Німечч..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2112, бар'єрка, ресора
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ V0-2112 - найменший і найдоступніший за ціною причіп модельної лінійки ПРАГМАТЕК САРМАТ. Однак "маленький" - не означає "слабенький". При виготовленні причепів моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ V0-2112 використовуються ті ж високоякісні матеріали та перевірені технології, щ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2112, ресора
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ V0-2112 - найменший і найдоступніший за ціною причіп модельної лінійки ПРАГМАТЕК САРМАТ.   ФАКТИЧНА ПОВНА МАСА 900 кг ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2112, ресора, бар'єрка
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2112 - найменший і найдоступніший за ціною причіп модельної лінійки ПРАГМАТЕК САРМАТ.  ФАКТИЧНА ПОВНА МАСА 900 кг ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2112, торсіон, бар'єрка, високий тент
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ V0-2112 - найменший і найдоступніший за ціною причіп модельної лінійки ПРАГМАТЕК САРМАТ. Однак "маленький" - не означає "слабенький". При виготовленні причепів моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ V0-2112 використовуються ті ж високоякісні матеріали та перевірені технології, щ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2112, торсіон, високий тент
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ V0-2112 - найменший і найдоступніший за ціною причіп модельної лінійки ПРАГМАТЕК САРМАТ. Однак "маленький" - не означає "слабенький". При виготовленні причепів моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ V0-2112 використовуються ті ж високоякісні матеріали та перевірені технології, щ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512 MOTO 1, торсіон
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 MOTO 1 призначений для перевезення мотоцикла. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. Причіп обладнано опорнии стійками і трапом для завантаження та розвантаження техніки. Також на ПРАГМАТЕК САРМ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512 MOTO 2, ресора
Легковий причіп САРМАТ 2512 MOTO 2 призначений для перевезення мотоцикла. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. Причіп обладнано опорнии стійками і трапом для завантаження та розвантаження техніки. Також на САРМАТ 2512 MOTO 2 встан..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512 МАКСІ, ресора
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 МАКСІ належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. ФАКТИЧНА ПОВНА МАСА 100..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512 МАКСІ, ресора, бар'єрка
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 МАКСІ належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в констр..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512 МАКСІ, ресора, тент
  Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 МАКСІ належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуюч..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512, ресора, бар'єрка
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців.   ФАКТИЧНА ПОВНА МАСА 1000 кг В..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512, ресора, бар'єрка, високий тент
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в конструкції ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512, ресора, бар'єрка, високий тент
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в конструкції ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512, ресора, високий тент
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в конструкції ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512, ресора, розкладний тент
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в конструкції ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512, торсіон, бар'єрка, тент
Належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в конструкції причепа є запорукою надійності і трива..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512, торсіон, бар'єрка, тент
Належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в конструкції причепа є запорукою надійності і трива..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512, торсіон, високий тент
Належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в конструкції причепа є запорукою надійності і трива..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512, торсіон, високий тент
Належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в конструкції причепа є запорукою надійності і трива..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512-2, ресора, бар'єрка
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців.   ФАКТИЧНА ПОВНА МАСА 1800 кг ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512-2, ресора, бар'єрка, тент
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Дана модифікація оснащена ресорною підвіскою та бортами з металічною бар'єркою. Надійна і витривала ресорна підвіска адаптована до нашим дорожніх у..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512-2, торсіон, бар'єрка
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в конструкції ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512-2, торсіон, бар'єрка, тент
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ, що зарекомендувало себе з найкращого боку в очах покупців. Гаряче цинкування металевих частин, борти і дно причепа з вологостійкої бакелітової фанери, використання якісних імпортних комплектуючих в конструк..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515 MOTO 3, ресора
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515 MOTO 3 призначений для перевезення мотоцикла. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. Причіп обладнано опорнии стійками і трапом для завантаження та розвантаження техніки. Також на ПРАГМАТЕК САРМ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515 QUADRO, торсіон
Легковий причіп PRAGMATEC САРМАТ 2515 QUADRO призначений для перевезення квадроцикла, снігохода, іншої легкої мототехніки. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. Причіп обладнано опорнии стійками і трапами для завантаження та розван..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515 МАКСІ, ресора
Відмінною рисою ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515 МАКСІ, як і всієї лінійки причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ є висока якість комплектуючих і надійність конструкції. Для підвищення стійкості до корозії металеві деталі причепа обробляються гарячим цинкуванням, дно і борти виконуються з вологостійкої бакелітової фанер..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515 МАКСІ, ресора, високий тент
Відмінною рисою ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515 МАКСІ, як і всієї лінійки причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ є висока якість комплектуючих і надійність конструкції. ФАКТИЧНА ПОВНА МАСА 980 кг ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515 МАКСІ, трап-борт
Відмінною рисою ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515 МАКСІ, як і всієї лінійки причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ є висока якість комплектуючих і надійність конструкції. Для підвищення стійкості до корозії металеві деталі причепа обробляються гарячим цинкуванням, дно і борти виконуються з вологостійкої бакелітової фанер..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515, ресора, бар'єрка
Відмінною рисою ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515, як і всієї лінійки причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ є висока якість комплектуючих і надійність конструкції. Для підвищення стійкості до корозії металеві деталі причепа обробляються гарячим цинкуванням, дно і борти виконуються з вологостійкої бакелітової фанери. Так..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515, ресора, бар'єрка, тент
Відмінною рисою ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515, як і всієї лінійки причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ є висока якість комплектуючих і надійність конструкції. Для підвищення стійкості до корозії металеві деталі причепа обробляються гарячим цинкуванням, дно і борти виконуються з вологостійкої бакелітової фанери. Так..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515, ресора, тент
Відмінною рисою ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515, як і всієї лінійки причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ є висока якість комплектуючих і надійність конструкції. Для підвищення стійкості до корозії металеві деталі причепа обробляються гарячим цинкуванням, дно і борти виконуються з вологостійкої бакелітової фанери. Так..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515, торсіон
Відмінною рисою ТА-НО САРМАТ 2515, як і всієї лінійки причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ є висока якість комплектуючих і надійність конструкції. Для підвищення стійкості до корозії металеві деталі причепа обробляються гарячим цинкуванням, дно і борти виконуються з вологостійкої бакелітової фанери. Також П..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515, торсіон, бар'єрка
Відмінною рисою ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515, як і всієї лінійки причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ є висока якість комплектуючих і надійність конструкції. Для підвищення стійкості до корозії металеві деталі причепа обробляються гарячим цинкуванням, дно і борти виконуються з вологостійкої бакелітової фанери. Так..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515, торсіон, бар'єрка, тент
Відмінною рисою ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515, як і всієї лінійки причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ є висока якість комплектуючих і надійність конструкції. Для підвищення стійкості до корозії металеві деталі причепа обробляються гарячим цинкуванням, дно і борти виконуються з вологостійкої бакелітової фа..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515-2, ресора
ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515-2 є двоосним варіантом моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515. Також, як і всі причепи лінійки ПРАГМАТЕК САРМАТ, має повністю оцинковану раму та металеві частини, борти з вологостійкої ФСФ-фанери, світлотехніку польського виробництва. Можлива установка заїзних трапів для перевезення к..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515-2, ресора, бар'єрка
ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515-2 є двоосним варіантом моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515. Також, як і всі причепи лінійки ПРАГМАТЕК САРМАТ, має повністю оцинковану раму та металеві частини, борти з вологостійкої ФСФ-фанери, світлотехніку польського виробництва. Борти з бар`єркою, яка полегшує кріплення вантажів..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515-2, ресора, бар'єрка, тент
ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515-2 є двоосним варіантом моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515. Також, як і всі причепи лінійки ПРАГМАТЕК САРМАТ, має повністю оцинковану раму та металеві частини, борти з вологостійкої ФСФ-фанери, світлотехніку польського виробництва. Борти з бар`єркою, яка полегшує кріплення вант..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515-2, ресора, тент
ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515-2 є двоосним варіантом моделі САРМАТ 2515. Також, як і всі причепи лінійки ПРАГМАТЕК САРМАТ, має повністю оцинковану раму та металеві частини, борти з вологостійкої ФСФ-фанери, світлотехніку польського виробництва. Можлива установка заїзних трапів для перевезення квадроц..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515-2, ресора, тент
ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515-2 є двоосним варіантом моделі САРМАТ 2515. Також, як і всі причепи лінійки ПРАГМАТЕК САРМАТ, має повністю оцинковану раму та металеві частини, борти з вологостійкої ФСФ-фанери, світлотехніку польського виробництва. Можлива установка заїзних трапів для перевезення квадроц..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515-2, торсіон
ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515-2 є двоосним варіантом моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515. Також, як і всі причепи лінійки ПРАГМАТЕК САРМАТ, має повністю оцинковану раму та металеві частини, борти з вологостійкої ФСФ-фанери, світлотехніку польського виробництва. Можлива установка заїзних трапів для перевезення к..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515-2, торсіон, бар'єрка
ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515-2 є двоосним варіантом моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515. Також, як і всі причепи лінійки ПРАГМАТЕК САРМАТ, має повністю оцинковану раму та металеві частини, борти з вологостійкої ФСФ-фанери, світлотехніку польського виробництва. Можлива установка заїзних трапів для перевезення к..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015 МАКСІ, ресора
ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015 МАКСІ належить до модельного ряду легкових причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ. Причіп відрізняється збільшеними розмірами вантажної платформи. Як і всі інші моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ, має оцинковану раму, борти та дно з бакелітової водостійкої фанери, елементи ходової та світлотехніку ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015 МАКСІ, ресора, високий тент
Відмінною рисою ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015 МАКСІ, як і всієї лінійки причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ є висока якість комплектуючих і надійність конструкції. Для підвищення стійкості до корозії металеві деталі причепа обробляються гарячим цинкуванням, дно і борти виконуються з вологостійкої бакелітової фанер..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015, ресора
ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015 належить до модельного ряду легкових причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ. Причіп відрізняється збільшеними розмірами вантажної платформи. Як і всі інші моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ, має оцинковану раму, борти та дно з бакелітової водостійкої фанери, елементи ходової та світлотехніку виробн..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015, ресора, бар'єрка
ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015 належить до модельного ряду легкових причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ. Причіп відрізняється збільшеними розмірами вантажної платформи та наявністю бар'єрки, яка полегшує кріплення вантажу. Як і всі інші моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ, має оцинковану раму, борти та дно з бакелітової водост..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015, ресора, бар'єрка, тент
ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015 належить до модельного ряду легкових причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ. Причіп відрізняється збільшеними розмірами вантажної платформи та наявністю бар'єрки, яка полегшує кріплення вантажу. Як і всі інші моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ, має оцинковану раму, борти та дно з бакелітової водост..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015, ресора, тент
ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015 належить до модельного ряду легкових причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ. Причіп відрізняється збільшеними розмірами вантажної платформи. Як і всі інші моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ, має оцинковану раму, борти та дно з бакелітової водостійкої фанери, елементи ходової та світлотехніку ви..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015, торсіон
ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015 належить до модельного ряду легкових причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ. Причіп відрізняється збільшеними розмірами вантажної платформи. Як і всі інші моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ, має оцинковану раму, борти та дно з бакелітової водостійкої фанери, елементи ходової та світлотехніку виробн..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015, торсіон, бар'єрка
ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015 належить до модельного ряду легкових причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ. Причіп відрізняється збільшеними розмірами вантажної платформи. Як і всі інші моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ, має оцинковану раму, борти та дно з бакелітової водостійкої фанери, елементи ходової та світлотехніку виробн..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015, торсіон, тент
ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015 належить до модельного ряду легкових причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ. Причіп відрізняється збільшеними розмірами вантажної платформи. Як і всі інші моделі ПРАГМАТЕК САРМАТ, має оцинковану раму, борти та дно з бакелітової водостійкої фанери, елементи ходової та світлотехні..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015-2, ресора
Двоосний легковий причіп на ресорній підвісці ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015-2 ідеально пристосований для експлуатації на шляхах України. Модель має повністю оцинковану раму, борти й днище з вологостійкої бакелітової фанери. Якісна світлотехніка, імпортна фурнітура і тягово-зчіпні пристрої служать гаранті..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015-2, ресора, бар'єрка
Двоосний легковий причіп на ресорній підвісці ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015-2 ідеально пристосований для експлуатації на шляхах України. Борти з бар'єркою дозволяють брати габаритні вантажі і надійно їх закріпляти. Модель має повністю оцинковану раму, борти й днище з вологостійкої бакелітової фанери. Які..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015-2, ресора, бар'єрка, тент
Двоосний легковий причіп на ресорній підвісці ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015-2 ідеально пристосований для експлуатації на шляхах України. Борти з бар'єркою дозволяють брати габаритні вантажі і надійно їх закріпляти. Модель має повністю оцинковану раму, борти й днище з вологостійкої бакелітової фанери...
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015-2, ресора, тент
Двоосний легковий причіп на ресорній підвісці ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015-2 ідеально пристосований для експлуатації на шляхах України. Модель має повністю оцинковану раму, борти й днище з вологостійкої бакелітової фанери. Якісна світлотехніка, імпортна фурнітура і тягово-зчіпні пристрої служать гаранті..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015-2, торсіон, бар'єрка
Двоосний легковий причіп на торсіонній підвісці ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015-2 ідеально пристосований для експлуатації на шляхах України. Модель має повністю оцинковану раму, борти й днище з вологостійкої бакелітової фанери. Якісна світлотехніка, імпортна фурнітура і тягово-зчіпні пристрої служать гаран..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015-2, торсіон, бар'єрка, тент
Двоосний легковий причіп на торсіонній підвісці ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015-2 ідеально пристосований для експлуатації на шляхах України. Модель має повністю оцинковану раму, борти й днище з вологостійкої бакелітової фанери. Якісна світлотехніка, імпортна фурнітура і тягово-зчіпні пристрої служать г..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3015-2, торсіон, тент
Двоосний легковий причіп на торсіонній підвісці ПРАГМАТЕК САРМАТ 3015-2 ідеально пристосований для експлуатації на шляхах України. Модель має повністю оцинковану раму, борти й днище з вологостійкої бакелітової фанери. Якісна світлотехніка, імпортна фурнітура і тягово-зчіпні пристрої служать г..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 3515-2, ресора
В стандартній комплектації призначений для транспортування універсальних вантажів, а з додатковою комплектацією заїздними трапами і такелажними петлями легко пристосовується для перевезення невеликих транспортних засобів, таких, наприклад, як квадроцикл. В комплекті з тентом забезпечить надійний ..
0 грн.
Легковий причіп ТА-НО САРМАТ 2515, торсіон, тент
Відмінною рисою ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515, як і всієї лінійки причепів ПРАГМАТЕК САРМАТ є висока якість комплектуючих і надійність конструкції. Для підвищення стійкості до корозії металеві деталі причепа обробляються гарячим цинкуванням, дно і борти виконуються з вологостійкої бакелітової фанери...
0 грн.
Легковой прицеп Любарт V0-2513, рессора
              Причіп Любарт V0-2513 призначений для перевезення різних вантажів, як в упаковці, так і сипучих. ПОВНА МАСА 750 кг ВАНТАЖНІСТЬ НОМІНАЛЬНА 550 кг ..
0 грн.
Легковой прицеп Любарт V0-2513, торсіон
Причіп PRAGMATEC V0-2513 Любарт призначений для перевезення різноманітних вантажів, як в упаковці, так і сипучих. ПОВНА МАСА 750 кг ВАНТАЖНІСТЬ НОМІНАЛЬНА 550 кг ..
0 грн.
Легковой прицеп ПРАГМАТЕК СКІФ 3015-37, ресора, бар'єрка
Відмінною рисою родини причепів ПРАГМАТЕК СКІФ є підйомна платформа з посиленим заднім бортом, який відіграє роль трапа. Така конструкція забезпечує універсальність застосування причепа. ПРАГМАТЕК СКІФ 3015-37 можна використовувати і як класичний легковий причіп, і як засіб для перевезення мотоци..
0 грн.
Легковой прицеп ПРАГМАТЕК СКІФ V0-3015, ресора
Відмінною рисою родини причепів ПРАГМАТЕК СКІФ є підйомна платформа з посиленим заднім бортом, який відіграє роль трапа. Така конструкція забезпечує універсальність застосування причепа. ПРАГМАТЕК СКІФ V0-3015 можна використовувати і як класичний легковий причіп, і як засіб для перевезення мотоци..
0 грн.