Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Спеціалізовані причепи

Спеціалізовані причепи
Підприємство "Агро-центр" пропонує широкий асортимент причепів в нашій області.
ЛЕГКОВІ,ВАНТАЖНІ,ЧОВНОВІ,ДЛЯ МОТОТЕХНІКИ,СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПРИЧЕПИ,ПРИЧЕПИ-ФУРГОНИ,
ЛАФЕТЫ ДЛЯ ПЕРЕВОЗКИ АВТОМОБИЛЕЙ, ВАНТАЖНІ ПРИЧЕПИ.
Тільки тут можна придбати причіп на будь-який смак і по найбільш вигідній пропозиції.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Причіп для вертольота ТА-НО А0 HELICOPTER
Причіп ТА-НО А0 HELICOPTER призначений для перевезення вертольота. Причіп має простору вантажну платформу з покриттям і бортами з водостійкої бакелітової фанери. Завантаження гвинтокрила на платформу здійснюється за допомогою металевих трапів. Стійкість причепа під час завантаження і розванта..
0 грн.
Причіп для вертольота ТА-НО А6-6526 GELIKOPTER
Причіп ТА-НО А6-6526 GELIKOPTER призначений для перевезення вертольота. Причіп має простору вантажну платформу з покриттям з водостійкої бакелітової фанери. На платформі встановлені дві телескопічні висувні стійки для лопатей вертольота, завдяки яким гвинтокрил можна транспортувати без демонтажу ..
0 грн.
Причіп для генератора PRAGMATEC G0-2812
Причіп PRAGMATEC G-0-2812 розроблено спеціально для встановлення генератора чи компресора вагою до 750 кг. Для надійного кріплення агегата раму причепа посилено. Чотири підйомні стойки і опорне колесо забезпечують максимальну стійкість причепа з генератором або компресором під час роботи. Надійні..
0 грн.
Причіп для генератора PRAGMATEC G6-3616
Причіп PRAGMATEC G6-3616 призначений для встановлення генератора вагою до 2100 кг. PRAGMATEC G6-3616 побудований на посиленій рамі з якісної сталі, оцинкованій гарячим цинкуванням і оснащений двоосною торсіонною підвіскою. Також в стандартний перелік обладнання входять гальмівні пристрої, які..
0 грн.
Причіп для генератора PRAGMATEC G7-3514
Причіп PRAGMATEC G7-3514 призначений для перевезення важких генераторів масою до 3500 кг. Щоб витримати такий вантаж, конструкція причепа була ретельно опрацьована: посилена рама, підібрані надійні торсіонні осі фірми AL-KO. Для підвищення антикорозійних якостей металевеі частини причепа обро..
0 грн.
Причіп для дельтаплана ТА-НО A0-2619 Delta
Причіп ТА-НО А0-2619 Delta призначений для перевезення мотодельтаплана. Причіп обладнано двома зйомними трапами для завантаження і розвантаження дельтаплана. Дно виконано з водостійкої бакелітової фанери, для поміщення переднього колеса мотодельтаплана слугує спеціальний металевий жолоб. Стійкого..
0 грн.
Причіп для дизельного генератора PRAGMATEC G9-5215
Триосний причіп PRAGMATEC G9-5215 розроблено спеціално для встановлення тожуного дизельного генератора вагою до 4500 кг. Для перевезення важкого обладнання причіп оснащено посиленою рамою і трьома торсіонними осями. Чотири підйомні стійки та опорне колесо забезпечують максимальну стійкість пр..
0 грн.
Причіп для електрокабеля PRAGMATEC G5-2316 DRUM
Причіп PRAGMATEC G5-2316 DRUM призначений для перевезення барабанів з електричним кабелем, інколи його ще називають кабельним візком. Максимальний розмір барабана - №22. Для полегшення завантаження та розвантаження барабана причіп обладнано поворотною корзиною з регулюванням висоти завантажен..
0 грн.
Причіп для електрокабеля PRAGMATEC G6-3118
Причіп PRAGMATEC G6-3118 призначений для перевезення барабанів з електричним кабелем. Для полегшення завантаження та розвантаження барабана причіп обладнано поворотною корзиною з регулюванням висоти завантаження, капралоновими втулками ковзання, зйомною задньою панеллю. Корзина піднімається з..
0 грн.
Причіп для електрокабеля PRAGMATEC G9-4324
Причіп для перевезення кабельних барабанів з фактичною вагою до 4200 кг, діаметром до 2500 мм і поперечником до 1800 мм. Бобіна затягується на причіп по заїздних трапах за допомогою лебідки і домкратами підіймається у транспортне положення. Рама з якісної оцинкованої сталі спирається на три торсі..
0 грн.
Причіп для перевезення басейна G7-6021
Причіп Прагматек G7-6021 призначений для перевезення басейнів. Ходова складається з двох торсіонних осей AL-KO. Рама сталева, посилена. Для кріплення басейну слугує бар'єрка по периметру платформи та регульовані опорні стійки. До особливостей причепа належить висувна задня балка, яка дозволяє..
0 грн.
Причіп для перевезення водно-каналізаційного обладнання PRAGMATEC G3-3019
Причіп  майстерня PRAGMATEC G3-3019 сконструйований для перевезення водно-каналізаційного обладнання. Конструктивно причіп складаєтсья з двох частин: причепа-шассі і фургона з обладнанням, встановленого на шассі. Стінки і дах фургона зібрані зі сталевих листів, дно встелене вологост..
0 грн.
Причіп для реклами PRAGMATEC G0-4013 BANNER
Причіп PRAGMATEC G0-4013 BANNER сконструйовано спеціально для зовнішньої реклами. Для розміщення рекламних написів причіп обладнано поздовжньою прямокутною фермою. В основі ретельно продуманої контрукції лежить сталева рама, оброблена гарячим цинкуванням для надання стійкості до корозії. Ходо..
0 грн.
Причіп для реклами PRAGMATEC G0-6018 BANNER
Причіп PRAGMATEC G9-PRESENT являє собою пересувну платформу для організації виставок, презентацій, масових заходів. Причіп має простору платформу-фургон з дверима та проємами, закритими ролетами. Фургон виконано з фаборваного лакованого металу, що надає причіпу ефектного презентабельного вигл..
0 грн.
Причіп для реклами PRAGMATEC G0-6018 BANNER
Причіп PRAGMATEC G0-6018 BANNER сконструйовано спеціально для зовнішньої реклами. Для розміщення рекламних написів причіп обладнано поздовжньою прямокутною фермою. В основі ретельно продуманої контрукції лежить сталева рама, оброблена гарячим цинкуванням для надання стійкості до корозії. Ходо..
0 грн.
Причіп-пересувна баня на колесах PRAGMATEC G6-4020
Причіп PRAGMATEC G6-4020 задуманий і спроектований як шассі для побудови пересувної бані на колесах. Вузли і деталі причепа виконані з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO. Причіп обладнаний інерційним гальмом накату, стояночним гальмом і автоматом за..
0 грн.
Причіп-пересувна майстерня PRAGMATEC G9-6025
Причіп-пересувна майстерня PRAGMATEC G9-6025 побудований за двовісною схемою з передньою поворотною віссю. Конструктивно причіп складаєтсья з двох частин: причепа-шассі і фургона з обладнанням, встановленого на шассі. Стінки і дах фургона зварені зі сталевих листів з внутрішньою теплоізоляцією, д..
0 грн.
Причіп-платформа для генератора PRAGMATEC G3-2612
Причіп PRAGMATEC G3-1811 розроблений для того, щоб слугувати як шассі для генераторного обладнання. Міцна торсіонна вісь, посилена рама та 14-дюймові колеса дозволяють помістити на PRAGMATEC G3-1811 генератор вагою до 1000 кг. Завдяки наявності 4-х підйомних стійок та опорного колеса приіп сл..
0 грн.
Причіп-стенд для перевірки гальмівної системи G3-5910 KONTROL
Унікальна конструкція G3-5910 KONTTROL призначена для монтажу мобільного контрольного стенду для перевірки стану гальмівної системи автомобілів будь-яких вагових категорій, а також визначення реальної потужності двигуна. Система шарнірних з'єднань дозволяє опускати центральну час..
0 грн.
Причіп-шассі для встановлення обладнання PRAGMATEC G2-1811
Причіп PRAGMATEC G2-1811 являє собою шассі, на яке замовником самостійно може бути встановлено різноманітне обладнання - генератори, компресори, насоси, тощо. Для розміщення обладнання призначена посилена рама. Щоб надати комплексу причіп-обладнання стійкості, шассі оснащено чотирма підйомним..
0 грн.