Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Човнові причепи

Човнові причепи
Підприємство "Агро-центр" пропонує широкий асортимент причепів в нашій області.
ЛЕГКОВІ,ВАНТАЖНІ,ЧОВНОВІ,ДЛЯ МОТОТЕХНІКИ,СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПРИЧЕПИ,ПРИЧЕПИ-ФУРГОНИ,
ЛАФЕТЫ ДЛЯ ПЕРЕВОЗКИ АВТОМОБИЛЕЙ, ВАНТАЖНІ ПРИЧЕПИ.
Тільки тут можна придбати причіп на будь-який смак і по найбільш вигідній пропозиції.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лафет для човна PRAGMATEC H0-5515
Лафет PRAGMATEC H0-5515 призначений для перевезення човна. Причіп обладнано двома повністю регульованими ложементами, регульованим носовим упором та 4-ма бічними підніжками. Для зручності завантаження човна на носовому упорі встановлена ручна лебідка, за допомогою якої одна людина легко помістить..
0 грн.
Причіп для катера на повітряній подушці PRAGMATEC Н7-6026 Славир 2
Двоосний причіп PRAGMATEC Н7-6026 Славир 2 розроблено спеціально для перевезення катера на повітряній подушці. Для того, щоб розмістити катер з громіздкою "юбкою", борти причепа виконано відкидними. У робочому положенні вони опираються на висувні металеві підпорки. Відкидний задній борт відіграє ..
0 грн.
Причіп для катера на повітряній подушці PRAGMATEC Н7-6626 Славир 1
Двоосний причіп PRAGMATEC Н7-6626 Славир 1 розроблено спеціально для перевезення катера на повітряній подушці. Для того, щоб розмістити катер з громіздкою "юбкою", борти причепа виконано відкидними. У робочому положенні вони опираються на висувні металеві підпорки. Відкидний задній борт відіграє ..
0 грн.
Причіп для перевезення байдарок PRAGMATEC H0-2613
Причіп PRAGMATEC Н0-2613 призначений для перевезення каное, байдарок і спорядження для них. Основою причепа є сталева оцинкована рама. Для поміщення човнів слугує просторова конструкція, т.зв. "етажерка", що складається з вертикальних трубчастих стойок із закріпленими на них горизонтальними труба..
0 грн.
Причіп для перевезення байдарок PRAGMATEC H1-4815
Причіп PRAGMATEC H1-4815 призначений для перевезення каное, байдарок і спорядження для них. Основою причепа є сталева оцинкована рама. Для поміщення човнів слугує просторова конструкція, т.зв. "етажерка", що складається з вертикальних трубчастих стойок із закріпленими на них горизонтальними труба..
0 грн.
Причіп для перевезення байдарок PRAGMATEC H3-6815
Причіп PRAGMATEC H3-6815 призначений для перевезення каное, байдарок і човнів для академічного веслування довжиною до 14 м. Основою причепа є сталева оцинкована рама. Для поміщення човнів слугує просторова конструкція, т.зв. "етажерка", що складається з вертикальних трубчастих стойок із закріплен..
0 грн.
Причіп для перевезення гідроцикла PRAGMATEC H0-3812 HYDRO
PRAGMATEC H0-3812 HYDRO призначений для перевезення гідроцикла. Причіп побудований на сталевій оцинкованій рамі і обладнаний двома ложементами і петлями для кріплення вантажу. Для зручності завантаження гідроцикла на причепі встановлена ручна лебідка, за допомогою якої власник гідроцикла самостій..
0 грн.
Причіп для перевезення гідроцикла PRAGMATEC H0-3812 HYDRO
PRAGMATEC Н2-2419 призначений для перевезення двох гідроциклів. Причіп побудований на сталевій оцинкованій рамі та обладнаний двома ложементами і бортовими роликами для кріплення вантажу. Для зручності завантаження гідроциклів на причепі встановлена ручна лебідка, за допомогою якої власник гідроц..
0 грн.
Причіп для перевезення каное PRAGMATEC H0-3215 з бар'єркою
Причіп PRAGMATEC Н0-3215 з бар'єркою призначений для перевезення каное, байдарок і спорядження для них. Основою причепа є сталева оцинкована рама. Для поміщення човнів слугує просторова конструкція, т.зв. "етажерка", що складається з вертикальних трубчастих стойок із закріпленими на них горизонта..
0 грн.
Причіп для перевезення катамарана PRAGMATEC А0-5019
PRAGMATEC А0-5019 спроектований і збудований спеціально для транспортування водного катамарана. Причіп базується на сталевій оцинкованій рамі і обладнаний чотирма ложемантами: по 2 ложементи з кожної стороні для фіксації поплавків з допоміжними роликами. Для зручності завантаження катамарана на п..
0 грн.
Причіп для перевезення катера PRAGMATEC Н6 BAY
Двоосний причіп PRAGMATEC Н6 BAY дозволяє перевозити яхту чи моторний катер довжиною до 6000 мм. Причіп призначений для експлуатації в парі з легковим автомобілем і оснащений зчіпним замковим пристроєм ЕМВ 3000 кг ALBE. Також причіп обладнано гальмом накату, аварійним і стояночним гальмом, автома..
0 грн.
Причіп для перевезення катера PRAGMATEC Н9 PACIFIC
Двоосний причіп PRAGMATEC Н9 PACIFIC дозволяє перевозити моторний катер довжиною до 7000 мм (23"). Причіп призначений для експлуатації в парі з легковим автомобілем і оснащений зчіпним замковим пристроєм AL-KO AK350. Для полегшення завантаження і розвантаження катера на ньому встановлена ручна ле..
0 грн.
Причіп для перевезення човна PRAGMATEC H0 FISH
PRAGMATEC H0 FISH призначений для перевезення човна. Причіп облаштований на сталевій оцинкованій рамі та обладнаний кілевими роликами, боковими і носовим упорами для надійної фіксації човна. Ходова частина складається з торсіонной осі AL-KO 700 з незалежною підвіскою коліс. Зчеплення з автомобіле..
0 грн.
Причіп для перевезення човна PRAGMATEC H0 FUNNY
PRAGMATEC H0 FUNNY призначений для перевезення невеликого гідроцикла. Причіп облаштований на сталевій оцинкованій рамі та обладнаний бортовими ложементами і регульованим носовим упором для надійної фіксації човна. ВАНТАЖНІСТЬ ..
0 грн.
Причіп для перевезення човна PRAGMATEC H0 SCUTTER
Оцинкований причіп PRAGMATEC H0 SCUTTER призначений для перевезення невеликого моторного човна чи скуттера. Причіп облаштований на сталевій оцинкованій рамі та обладнаний бортовими роликами і носови упором для надійної фіксації човна. Ходова частина складається з торсіонной осі VG7 KNOTT з незале..
0 грн.
Причіп для перевезення човна PRAGMATEC H0 WIND
PRAGMATEC Н0 WIND призначений для перевезення дошок та іншого спорядження для віндсерфінгу. Основою причепа є сталева оцинкована рама. Для крпілення вантажу служить просторова конструкція, що складається з вертикальних трубчастих сталевих стойок із закріпленими на них під кутом горизонтальними по..
0 грн.
Причіп для перевезення човна PRAGMATEC H0-3820 BOAT
Лафет PRAGMATEC H0-3820 BOAT призначений для перевезення човна. Причіп обладнано двома регульованими ложементами, 6-ма кілевими роликами, регульованим носовим упором та 6-ма бічними підніжками. Для зручності завантаження човна на носовому упорі встановлена ручна лебідка, за допомогою якої одна лю..
0 грн.
Причіп для перевезення човна PRAGMATEC H0-5419 BOAT
PRAGMATEC H0-5419 BOAT призначений для перевезення човна. Причіп побудований на сталевій оцинкованій рамі і обладнаний носовим і бічними регульованими попрними стійками з можливістю зміни кута й ширини фіксації човна. Для зручності завантаження човна на причепі може бути встановлена ручна лебідка..
0 грн.
Причіп для перевезення човна PRAGMATEC H4 LAKE
Двоосний причіп PRAGMATEC H4 LAKE дозволяє перевозити човен довжиною до 6000 мм. Причіп призначений для експлуатації в парі з легковим автомобілем і оснащений зчіпним замковим пристроєм AL-KO AK300. Для полегшення завантаження і розвантаження човна встановлено ручну лебідку. Також причіп обладнан..
0 грн.
Причіп для перевезення човна PRAGMATEC Н0-4616
PRAGMATEC Н0-4616 призначений для перевезення човна. Причіп побудований на сталевій оцинкованій рамі і обладнаний двома ложементами з можливістю зміни кута й ширини фіксації човна. Для зручності завантаження човна на причепі встановлена ручна лебідка, за допомогою якої одна людина без зусиль пова..
0 грн.
Причіп для перевезення човна PRAGMATEC Н5 SEA
Двоосний причіп PRAGMATEC Н5 SEA дозволяє перевозити човен або моторний катер довжиною до 6000 мм. Причіп призначений для експлуатації в парі з легковим автомобілем і оснащений зчіпним замковим пристроєм ЕМ300 R-A KNOTT 2000 кг. Для полегшення завантаження і розвантаження човна на ньому встановле..
0 грн.
Причіп для перевезення човна PRAGMATEC Н6 DELTA
Двоосний причіп PRAGMATEC Н6 DELTA дозволяє перевозити човен або моторний катер довжиною до 7000 мм (23"). Причіп призначений для експлуатації в парі з легковим автомобілем і оснащений зчіпним замковим пристроєм AL-KO AK350. Для полегшення завантаження і розвантаження човна на ньому встановлена р..
0 грн.
Причіп для перевезення яхти PRAGMATEC H3 BALTIC
Одноосний причіп PRAGMATEC H3 BALTIC дозволяє перевозити яхту довжиною до 5000 мм. Причіп призначений для експлуатації в парі з легковим автомобілем і оснащений зчіпним замковим пристроєм К20 KNOTT. Для полегшення завантаження і розвантаження човна встановлено ручну лебідку. Також причіп обладнан..
0 грн.
Причіп для човна та гідроцикла PRAGMATEC H0-3813
Універсальний причіп PRAGMATEC H0-3813 призначений для перевезення човна чи гідроцикла. Лафет побудований на сталевій оцинкованій рамі та обладнаний двома ложементами. Для зручності завантаження на причепі встановлена ручна лебідка, за допомогою якої одній людині під силу завантажити човен чи гід..
0 грн.