Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Лафет для перевезення автомобілів

Лафет для перевезення автомобілів
Підприємство "Агро-центр" пропонує широкий асортимент причепів в нашій області.
ЛЕГКОВІ,ВАНТАЖНІ,ЧОВНОВІ,ДЛЯ МОТОТЕХНІКИ,СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПРИЧЕПИ,ПРИЧЕПИ-ФУРГОНИ,
ЛАФЕТЫ ДЛЯ ПЕРЕВОЗКИ АВТОМОБИЛЕЙ, ВАНТАЖНІ ПРИЧЕПИ.
Тільки тут можна придбати причіп на будь-який смак і по найбільш вигідній пропозиції.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Лавета (лафет) для перевозки автомобиля А8-4621 SWISS PLUS LIGHT
Лавета (лафет) для перевозки автомобиля А8-4621 SWISS PLUS LIGHT ХАРАКТЕРИСТИКИ ..
0 грн.
Лавета для перевезення автомобіля A8-4622 SWISS PLUS
Лафет А9-4823 SWISS-S розроблялася для перевезення джипа чи буса вагою до 2500 кг. Платформа лавети виконана з сталевого перфорованого листа і має "ламаний" профіль. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату. Дишло причепа V-подібне, з підйомним опорним к..
0 грн.
Лавета для перевезення автомобіля A9-5523 SWISS PLUS
Лафет A9-5523 ??SWISS PLUS була розроблена для перевезення джипа або буса вагою до 2700 кг. Платформа лавети виконана з алюмінієвого перфорованого листа і має "ламаний" профіль. Внутрішня частина зашита алюмінієм. Причіп обладнаний каркасом з металу і алюмінію для полегшення конструкції. На лавет..
0 грн.
Лавета для перевезення автомобіля PRAGMATEC A9-6024 BRIDGE
PRAGMATEC A9-6024 BRIDGE - це тривісний причіп-лафет з поворотною віссю. Довжина вантажної платформи у 6 м дозволяє перевозити як легковий автомобіль, так і бус або вантажівку. Рама причепа виконана зі сталі. Всі металеві частини причепа захищені від корозії гарячим цинкуванням. Ходова частина ск..
0 грн.
Лавета для перевезення автомобіля А6-4321 SWISS
Лафет А6-4321 SWISS розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 1950 кг. Платформа лавети виконана з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який зап..
0 грн.
Лавета для перевезення будівельної та дорожньої техніки A9-6020 CLASSIC з регульованим дишлом
Ходова частина складається з трьох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який запобігає блокуванню коліс при рухові назад. Дишло причепа регульоване по висоті, з підйомним опорним колесом. Опорні пристрої доповнено..
0 грн.
Лавета для перевезення дорожньої і будівельної техніки А9-6218 TRUCK PLUS
Лавета А9-6218 TRUCK PLUS призначена для перевезення дорожньої і будівельної техніки вагою до 4000 кг. Ходова частина складається з трьох торсіонних осей з інерційними гальмами накату. Дишло лавети V-подібне, з опорним колесом навантаженням 500 кг. На розбірний каркас натягнутий тент з переднім і..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A3-3717 TRUCK
Лафет A3-3717 TRUCK призначена для перевезення легкового автомобіля чи іншого транспортного засобу вагою до 1050 кг. Платформа лавети пряма, з водостійкої ламінованої фанери, посиленої перфорованими оцинкованими сталевими листами. Причіп обладнано сталевим каркасом, на який натягується тент з ПВХ..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A5-4018 TRUCK
Лафет A5-4018 TRUCK призначена для перевезення легкового автомобіля чи іншого транспортного засобу вагою до 1600 кг. Платформа лавети пряма, з ламінованої вологостійкої фанери. Рама сталева, оцинкована, з огородженням-бар'єркою спереду і з боків. Ходова частина складається з двох торсіонних осей ..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A6-5019 TRUCK
Лафет A6-5019 TRUCK розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 2500 кг. Платформа лавети виконана з ламінованої вологостійкої фанери. Причіп обладнано сталевим каркасом, на який натягнуто тент з ПВХ. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і ..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A7-6521 SWISS PLUS
Лафет A7-6521 SWISS PLUS розроблялася для перевезення спортивного легкового автомобіля чи іншого транспортного засобу вагою до 2000 кг. Платформа лавети виконана з сталевого перфорованого листа і має "ламаний" профіль. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом н..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A8-4522 Europack
Лафет A8-4522 Europack призначена для перевезення легкового автомобіля чи іншого транспортного засобу вагою до 2200 кг. Платформа лавети пряма, з ламінованої вологостійкої фанери. В області колії автомобіля фанера посилена накладками з оцинкованого перфорованого металевого листа. Ходова частина с..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A8-5023 EUROPACK
Лафет A7-6521 SWISS PLUS розроблялася для перевезення спортивного легкового автомобіля чи іншого транспортного засобу вагою до 1700 кг. Платформа лавети перекидна, виконана з вологостійкої ламінованої фанери, посиленої сталевими перфорованими листами. Для полегшення завантаження транспортного зас..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A8-5620 TRUCK
Лафет A8-5020 TRUCK призначена для перевезення легкового автомобіля чи іншого транспортного засобу вагою до 2000 кг. Платформа лавети пряма, з водостійкої ламінованої фанери, посиленої перфорованими оцинкованими сталевими листами. Причіп обладнано сталевим каркасом, на який натягується тент з ПВХ..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A9-5521 TRUCK 3
Лафет A9-5521 TRUCK 3 розроблялася для перевезення джипа чи буса вагою до 2750 кг. Платформа лавети виконана з сталевого перфорованого листа та вологостійкої ламінованої фанери. Ходова частина складається з трьох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату, аварійним і стояночним гальмами. ..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A9-6021 TRUCK
Лафет A9-6021 TRUCK призначена для перевезення джипа чи буса вагою до 2900 кг. Платформа лавети виконана з сталевого перфорованого листа та вологостійкої ламінованої фанери. З обох боків платформ несе огородження-бар'єрку, що слугує для кріплення вантажу. Ходова частина складається з двох торсіон..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля A9-8023 SWISS PLUS
Лафет A9-8023 SWISS PLUS розроблялася для перевезення джипа чи буса вагою до 2750 кг. Платформа лавети виконана з сталевого перфорованого листа та вологостійкої ламінованої фанери і має "ламаний" профіль. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату. Дишло п..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля PRAGMATEC A9-8524 BRIDGE
PRAGMATEC A9-8524 BRIDGE - це тривісний причіп-лафет з поворотною віссю. Довжина вантажної платформи у 8,5 м дозволяє перевозити як легковий автомобіль, так і бус або вантажівку. Рама причепа виконана зі сталі. Всі металеві частини причепа захищені від корозії гарячим цинкуванням. Ходова частина ..
0 грн.
Лавета для перевозення автомобіля А7-4221 SWISS
Лафет А7-4221 SWISS розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 2150 кг. Платформа лавети виконана з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який зап..
0 грн.
Причіп (лавета) PRAGMATEC A9-7022-3-1500 SWISS PLUS BRIDGE
PRAGMATEC A9-7022-3-1500 SWISS PLUS BRIDGE - це двохосний причіп (лавета) для перевезення джипів і вантажів. Довжина вантажної платформи в 7 м дозволяє перевозити легковий автомобіль, так і бус або вантажівку. Рама причепа виконана зі сталі. Всі металеві частини причепа захищені від корозії гаряч..
0 грн.
Причіп автовоз А6-4621 SWISS
Лафет А6-4621 SWISS розроблена для перевезення джипа чи буса вагою до 1950 кг. Причіп автовоз виконаний з якісної оцинкованої сталі. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який запо..
0 грн.
Причіп для мініекскаватора V7-4015
Причіп V7-4015 розроблений для перевезення мініекскаватора. Платформа зашита вологостійкою ламінованою фанерою. Ходова частина складається з двох осей по 1350 кг з іннерційним гальмом накату AL-KO. Для зручності навантаження і вивантаження мінеекскаватора причіп оснащений задніми опорни..
0 грн.
Причіп для перевезення будівельної та дорожньої техніки A9-4525 EUROPACK TURN
Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерційним гальмом накату і стояночним гальмом. Гальмівна система включає автомат заднього ходу, який запобігає блокуванню коліс при рухові назад. Дишло причепа V-подібне, з підйомним опорним колесом. Додаткової стійкості конструкції надає..
0 грн.
Причіп-платформа для перевозення будівельної та дорожньої техніки A1-3015  CLASSIC
Причіп A1-3015  CLASSIC розроблено спеціально для перевезення будівельної техніки вагою до 535 кг. Платформа причепа виконана з вологостійкої ламінованої фанери. Борти утворені металевим огорододженням-бар'єркою, що слугує для закріплення вантажу. Підйомний задній борт також з ламінованої во..
0 грн.
Причіп-платформа для перевозення будівельной та дорожньої техніки A7-4015 TRUCK PLUS
Причіп A7-4015 TRUCK PLUS призначений для перевезення мініекскаваторм вагою до 2100 кг. Платформа виконана з ламнованої вологостійкої фанери. По периметру платформа несе металеве огородження-бар'єрку, що слугує для кріплення вантажу. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO з інерц..
0 грн.
Причіп-платформа для перевозення будівельной та дорожньої техніки A9-5020 CLASSIC
Причіп-платформа A9-5020  CLASSIC розроблена спеціально для перевезення будівельної і дорожньої техніки вагою до 3500 кг. Платформа виконана зі сталевого перфорованого листа. З обох боків платформа несе огородження-бар'єрку, що слугує для кріплення вантажу. Ходова частина складається з двох ..
0 грн.