Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Причепи для мототехніки

Причепи для мототехніки
Підприємство "Агро-центр" пропонує широкий асортимент причепів в нашій області.
ЛЕГКОВІ,ВАНТАЖНІ,ЧОВНОВІ,ДЛЯ МОТОТЕХНІКИ,СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПРИЧЕПИ,ПРИЧЕПИ-ФУРГОНИ,
ЛАФЕТЫ ДЛЯ ПЕРЕВОЗКИ АВТОМОБИЛЕЙ, ВАНТАЖНІ ПРИЧЕПИ.
Тільки тут можна придбати причіп на будь-який смак і по найбільш вигідній пропозиції.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Легковий причіп 2515 MOTO 3, торсіон
Легковий причіп ПРАГМАТЕК 2515 MOTO 3 призначений для перевезення мотоцикла. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. Причіп обладнано опорнии стійками і трапом для завантаження та розвантаження техніки. Також на ПРАГМАТЕК 2515 MOTO 3..
0 грн.
Легковий причіп для двох квадроциклів PRAGMATEC A0-3021 Europack
Легковий причіп PRAGMATEC A0-3021 Europack призначений для перевезення двох квадроциклів. Транспортована техніка розміщується на просторій вантажній платформі з водостійкої бакелітової фанери. Для кріплення квадроциклів на платформі причіп обладнано відкидним огородженням-бар'єркою. Рама, дишло т..
0 грн.
Легковий причіп для мотоцикла САРМАТ A0 2913 MOTO, торсіон
Легковий причіп A0 2913 MOTO призначений для перевезення квадроцикла, снігохода, іншої легкої мототехніки. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. Причіп обладнано опорнии стійками і трапами для завантаження та розвантаження техніки...
0 грн.
Легковий причіп для снігохода / квадроцикла PRAGMATEC A0-3516 SNOW
Легковий причіп PRAGMATEC A0-3516 SNOW з трап-бортом призначений для перевезення квадроцикла, снігохода та іншої легкої мототехніки. Борти та днище вантажної платформи виконані з водостійкої бакелітової фанери.  Завантаження і розвантаження квадроцикла забезпечується за допомогою заднього по..
0 грн.
Легковий причіп для снігохода PRAGMATEC A0-3515 SNOW
Легковий причіп PRAGMATEC A0-3515 SNOW з трап-бортом призначений для перевезення снігохода, квадроцикла та іншої легкої мототехніки. Борти та днище вантажної платформи виконані з водостійкої бакелітової фанери.  Завантаження і розвантаження квадроцикла забезпечується за допомогою заднього по..
0 грн.
Легковий причіп для снігохода і квадроцикла ПРАГМАТЕК СКІФ V0-3515, ресора
Причіп для снігохода і квадроцикла ПРАГМАТЕК СКІФ V0-3515 належить до сімейства причепів ПРАГМАТЕК СКІФ, обладнаних підйомною платформою. Задній борт причепа можна використовувати, як трап. Завдяки цьому, ПРАГМАТЕК СКІФ V0-3515 придатний для перевезення як стандартних вантажів, так і мототехніки ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512 MOTO 1, торсіон
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2512 MOTO 1 призначений для перевезення мотоцикла. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. Причіп обладнано опорнии стійками і трапом для завантаження та розвантаження техніки. Також на ПРАГМАТЕК САРМ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2512 MOTO 2, ресора
Легковий причіп САРМАТ 2512 MOTO 2 призначений для перевезення мотоцикла. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. Причіп обладнано опорнии стійками і трапом для завантаження та розвантаження техніки. Також на САРМАТ 2512 MOTO 2 встан..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515 MOTO 3, ресора
Легковий причіп ПРАГМАТЕК САРМАТ 2515 MOTO 3 призначений для перевезення мотоцикла. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. Причіп обладнано опорнии стійками і трапом для завантаження та розвантаження техніки. Також на ПРАГМАТЕК САРМ..
0 грн.
Легковий причіп САРМАТ 2515 QUADRO, торсіон
Легковий причіп PRAGMATEC САРМАТ 2515 QUADRO призначений для перевезення квадроцикла, снігохода, іншої легкої мототехніки. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. Причіп обладнано опорнии стійками і трапами для завантаження та розван..
0 грн.
Легковой прицеп ПРАГМАТЕК СКІФ 3015-37, ресора, бар'єрка
Відмінною рисою родини причепів ПРАГМАТЕК СКІФ є підйомна платформа з посиленим заднім бортом, який відіграє роль трапа. Така конструкція забезпечує універсальність застосування причепа. ПРАГМАТЕК СКІФ 3015-37 можна використовувати і як класичний легковий причіп, і як засіб для перевезення мотоци..
0 грн.
Легковой прицеп ПРАГМАТЕК СКІФ V0-3015, ресора
Відмінною рисою родини причепів ПРАГМАТЕК СКІФ є підйомна платформа з посиленим заднім бортом, який відіграє роль трапа. Така конструкція забезпечує універсальність застосування причепа. ПРАГМАТЕК СКІФ V0-3015 можна використовувати і як класичний легковий причіп, і як засіб для перевезення мотоци..
0 грн.
Причіп PRAGMATEC А0-3015 трап-борт
Легковий причіп PRAGMATEC А0-3015 з трап-бортом призначений для перевезення квадроцикла. Вантажна платформа виконана з металевого перфорованого листа. Для кріплення квадроциклів на платформі причіп обладнано відкидним огородженням-бар'єркою. Завантаження і розвантаження квадроцикла забезпечується..
0 грн.
Причіп для баггі А3-3519 BAGGI
Легковий причіп PRAGMATEC А3-3519 призначений для перевезення великого баггі. Вантажна платформа виконана з водостійкої бакелітової фанери. Для кріплення баггі на платформі причіп обладнаний двома перфорованими смугами. Завантаження та вивантаження баггі здійснюється за допомогою металевих трапів..
0 грн.
Причіп для двох квадроциклів PRAGMATEC А1-3926
  Легковий причіп PRAGMATEC А1-3926 призначений для перевезення двох квадроциклів. Вантажна платформа виконана з вологостійкої бакелітової фанери. Для кріплення квадроциклів на платформі причіп обладнано відкидним огородженням-бар'єркою. Завантаження і розвантаження квадроцикла здійснюєт..
0 грн.
Причіп для двох квадроциклів PRAGMATEC А5-4324
  Легковий причіп PRAGMATEC А5-4324 призначений для перевезення двох квадроциклів, баггі, іншої легкої мототехніки. Простору вантажну платформу вдало доповнює..
0 грн.
Причіп для квадроцикал PRAGMATEC А5-3324
Легковий причіп PRAGMATEC А5-3324 призначений для перевезення двох квадроциклів. Вантажна платформа виконана з перфорованого металевого листа. Для кріплення квадроциклів на платформі причіп обладнано відкидним огородженням-бар'єркою. Рама, дишло та інші металеві частини конструкції захищені від к..
0 грн.
Причіп для квадроцикла PRAGMATEC 2515 QUADRO, ресора
Причіп PRAGMATEC 2515 QUADRO призначений для перевезення квадроцикла. Рама, дишло, вантажна платформа і інші металеві елементи конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. На причепі для квадроцикла 2515 встановлено 2 білих габаритні ліхтарі, 2 задніх багатофункціональних лі..
0 грн.
Причіп для квадроцикла PRAGMATEC 2515 QUADRO, ресора, перекидний
Причіп PRAGMATEC 2515 QUADRO з перекидною платформою призначений для перевезення квадроцикла. Рама, дишло, вантажна платформа і інші металеві елементи конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. На причепі для квадроцикла 2515 встановлено 2 білих габаритні ліхтарі, 2 задніх..
0 грн.
Причіп для квадроцикла PRAGMATEC 2515 трап-борт
Причіп 2515 c трап-бортом призначений для перевезення квадроцикла. Завантаження та вивантаження квадроцикла забезпечується за допомогою заднього посиленого борту, який служить одночасно і трапом. Рама, дишло, вантажна платформа і інші металеві елементи конструкції захищені від корозії за допомого..
0 грн.
Причіп для квадроцикла PRAGMATEC А0-2616 QUAD FTB
Легковий причіп PRAGMATEC А0-2616 QUAD FTB призначений для перевезення квадроцикла. Вантажна платформа виконана з вологостійкої бакелітової фанери. Для кріплення квадроциклів на платформі причіп обладнано такелажними петлями. Завантаження і розвантаження квадроцикла здійснюється через задній трап..
0 грн.
Причіп для квадроцикла PRAGMATEC А0-2616 QUADRO PN
Легковий причіп PRAGMATEC А0-2616 QUADRO PN призначений для перевезення квадроцикла. Вантажна платформа виконана з вологостійої бакелітової фанери та металевого перфорованого листа. Для кріплення квадроциклів на платформі причіп обладнано відкидним огородженням-бар'єркою. Завантаження і розвантаж..
0 грн.
Причіп для квадроцикла PRAGMATEC А0-2616 QUADRO PV
Легковий причіп PRAGMATEC А0-2616 QUADRO PV призначений для перевезення квадроцикла. Вантажна платформа виконана з водостійкої бакелітової фанери та металевого перфорованого листа. Для кріплення квадроциклів на платформі причіп обладнано відкидним огородженням-бар'єркою. Завантаження і розвантаже..
0 грн.
Причіп для квадроцикла ПРАГМАТЕК А0-3521 QUADRO
Легковий причіп ПРАГМАТЕК А0-3521 QUADRO призначений для перевезення квадроцикла. Вантажна платформа виконана з водостійкої бакелітової фанери. Завантаження і розвантаження квадроцикла здійснюється через задній трап-борт. Стійкість причепа забезпечується опорними елементами: опорним колесом, а та..
0 грн.
Причіп для квадроцикла ПРАГМАТЕК СКІФ V0-3515, ресора, бар'єрка
PRAGMATEC СКІФ V0-3515 належить до сімейства причепів PRAGMATEC СКІФ, обладнаних підйомною платформою. Задній борт причепа можна використовувати, як трап. Завдяки цьому, PRAGMATEC СКІФ V0-3515 придатний для перевезення як стандартних вантажів, так і мототехніки - мотоциклів, квадроциклів, снігохо..
0 грн.
Причіп для мотоцикла PRAGMATEC МОТО 1, ресора
Легковий причіп PRAGMATEC MOTO 1 призначений для перевезення мотоцикла. Причіп обладнаний жолобом, який забезпечує зручне завантаження і вивантаження мотоцикла. Рама, дишло та інші металеві елементи конструкції захищені від корозії за допомогою гарячого цинкування. На причіп PRAGMATEC MOTO 1 вста..
0 грн.
Причіп для перевезення 2-х квадроциклів або баггі
Легковий причіп призначений для перевезення двох квадроциклів або баггі. Вантажна платформа зашита вологостійкою фанерою. Стійкість причепа забезпечується передніми опорними стійками Winterhoff (навантаження 150 кг) і задніми опорними стійками AL-KO (навантаження 500 кг).   Рама, диш..
0 грн.
Причіп для трьох квадроциклів PRAGMATEC А0-4023 Europack
Легковий причіп PRAGMATEC А0-4023 Europack призначений для перевезення трьох квадроциклів. Транспортована техніка розміщується на просторій вантажній платформі з вологостійкої бакелітової фанери. Для кріплення квадроциклів на платформі причіп обладнано відкидним огородженням-бар'єркою. Рама, дишл..
0 грн.