Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Причепи-фургони

Причепи-фургони
Підприємство "Агро-центр" пропонує широкий асортимент причепів в нашій області.
ЛЕГКОВІ,ВАНТАЖНІ,ЧОВНОВІ,ДЛЯ МОТОТЕХНІКИ,СПЕЦІАЛІЗОВАНІ ПРИЧЕПИ,ПРИЧЕПИ-ФУРГОНИ,
ЛАФЕТЫ ДЛЯ ПЕРЕВОЗКИ АВТОМОБИЛЕЙ, ВАНТАЖНІ ПРИЧЕПИ.
Тільки тут можна придбати причіп на будь-який смак і по найбільш вигідній пропозиції.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Легковий причіп для перевезення коней Прагматек 95Q-3518 HORSE
Причіп призначено для перевезення двох коней. Рама сталева, оцинкована, борти з вологостійкої бакелітової фанери. Верх причепа тентований з прозорими вставками для огляду. Ходова частина складається з двох торсіонних осей AL-KO. Причіп обладнано переднім опорним колесом, а також гальмом накату. З..
0 грн.
Причіп-фургон ПРАГМАТЕК U0-2512
Дана модифікація причепа-фургона для легкового автомобіля ПРАГМАТЕК U0-2512 має повністю закриту конструкцію. Фургон причепа виконано з вологостійкої ламінованої фанери. Каркас і рама причепа - сталеві. Фургон має задні поворотні двері, а також підйомний дах, обладнаний фіксаторами і підходить дл..
0 грн.
Причіп-фургон ПРАГМАТЕК U0-2614
Причіп-фургон ПРАГМАТЕК U9-9026 MOVIE-4D призначений для експлуатації в якості сучасного пересувного атракціону-кінотеатру з використанням кінематографічних технологій 4D (реальні спецефекти). Фургон причепа зібраний з листів вологостійкої ламінованої фанери. Каркас і рама причепа - сталеві. Внут..
0 грн.
Причіп-фургон ПРАГМАТЕК U3-3212
Дана модифікація причепа-фургона ПРАГМАТЕК U3-3212 має повністю закриту конструкцію. Фургон причепа виконано з вологостійкої ламінованої фанери. Каркас і рама причепа - сталеві. Для зручності доступу всередину причеп обладнано задніми двостулковими і бічними одностулковими дверима. Всі двері і лю..
0 грн.
Причіп-фургон ПРАГМАТЕК U7-2617
Дана модифікація причепа-фургона ПРАГМАТЕК U7-2617 має повністю закриту конструкцію. Фургон причепа виконано з вологостійкої ламінованої фанери. Каркас і рама причепа - сталеві. Для зручності доступу всередину причеп обладнано задніми двостулковими дверима. Двері оснащено міцними надійними замкам..
0 грн.
Причіп-фургон ПРАГМАТЕК U7-3319
Дана модифікація причепа-фургона ПРАГМАТЕК U7-3319 має повністю закриту конструкцію. Фургон причепа виконано з вологостійкої ламінованої фанери. Каркас і рама причепа - сталеві. Для зручності доступу всередину причеп обладнано задніми двостулковими дверима. Двері оснащено міцними надійними замкам..
0 грн.
Причіп-фургон ПРАГМАТЕК U8-5123 UNIVERSAL
Причіп-фургон ПРАГМАТЕК U8-5123 UNIVERSAL має криту платформу каркасно-тентової конструкції. Стінки і дах фургона виконані з водостійкої ламінованої фанери. Зовні фургон обтягнуто тентом з тканини ПВХ. Доступ всередину здійснюється через двостулкові задні двері. Фургон встановлено на раму з оцинк..
0 грн.
Фургон туристичний U0-3022 UNIVERSAL
Фургон-скриня U0-3022 UNIVERSAL - відмінний вибір для туризму і відпочинку на природі. Цей фургон довжиною 3000 мм і шириною 2200 мм допоможе без проблем перевезти всі ваші речі, необхідні в поїздці. Фургон розділений на дві рівні частини, дверцята - з боків. На дверцятах є ущільнювач. Висота фур..
0 грн.