Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Основні категорії
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Трактори китайського виробництва

Трактори китайського виробництва

Підприємство "Агро-центр" пропонує найбільший асортимент тракторної техніки в нашій області. На сьогоднішній день споживачу надається вибір з 50 найкращих моделей тракторів та міні-тракторів Jinma, Weituo, Dongfeng, Xingtai, Europard, та ін.

Тільки тут можна придбати трактор на будь-який смак і по найбільш вигідній пропозиції. Всі трактори оснащені дизельними двигунами з водяним охолодженням, що значною мірою впливає на їх надійність, моторесурс, і економічність. Всі моделі обладнанні також гідравлічним механізмом і валом відбору потужності (ВВП).

Ми здійснюєм доставку по всій території України ,а в межах області доставка безкоштовна. В нас на китайські трактори діє річна гарантія.

У нас Ви можете знайти самі затребувані запчастини до китайських тракторів

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Xingtai240.1
Колісний міні трактор XINGTAI 240.1 призначений для виконання сільськогосподарських, комунальних робіт, в залежності від використовуваного з ним додаткового обладнання. Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50км. Гарантія 1 рік. Технічні характеристики Потужність д..
0 грн.
Вантажний мотоцикл FT 200 ZH-8
Максимальна вантажопідйомність, кг 1200 Об'єм двигуна, cм3 200 Максимальна швидкість руху, км/год 60 Номінальна витрата палива двигуна, г/кВт*год 2,7 Пуск двигуна ..
0 грн.
Вантажний мотоцикл SP125TR-2
Максимальна вантажопідйомність, кг 500 Об'єм двигуна, cм3 125 Максимальна швидкість руху, км/год 65 Номінальна витрата палива двигуна, г/кВт*год 2,7 Пуск двигуна ..
0 грн.
Вантажний мотоцикл ДТЗ МТ200-1
Максимальна вантажопідйомність, кг 1200 Об'єм двигуна, cм3 200 Максимальна швидкість руху, км/год 65 Номінальна витрата палива двигуна, г/кВт*год 3,1 Пуск двигуна ..
0 грн.