Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Основні категорії
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Dongfeng

Dongfeng

У нас ви зможете  купити трактор Dongfeng китайського виробника,який буде вам добрим помічником для домашнього господарства.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Dongfeng 240
Трактор DONGFENG (донгфенг) 240 призначений для виконання сільськогосподарьских, комунальних робіт, в залежності від використання на ньому навісного обладнання. Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50 км. Гарантія 1 рік.   Технічні характеристики Пот..
0 грн.
Dongfeng 244
Трактор DONGFENG (донгфенг) 244 є повнопривідний і призначений для виконання сільськогосподарьских, комунальних робіт,в залежності від використання на ньому навісного обладнання. Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50км. Гарантія 1 рік.   Технічні характеристики ..
0 грн.
Dongfeng 244E-Lux
Трактор DONGFENG (донгфенг) 244E-Lux є повнопривідний і призначений для виконання сільськогосподарьских, комунальних робіт,в залежності від використання на ньому навісного обладнання. Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50км. Гарантія 1 рік.   Технічні характеристики..
0 грн.
Dongfeng 354
Трактор DONGFENG (донгфенг) 354 є повнопривідний і призначений для виконання сільськогосподарьских, комунальних робіт,в залежності від використання на ньому навісного обладнання. Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50км. Гарантія 1 рік.   Технічні характеристики ..
0 грн.
Dongfeng 404
Трактор DONGFENG (донгфенг) 404 є повнопривідний і призначений для виконання сільськогосподарьских, комунальних робіт,в залежності від використання на ньому навісного обладнання. Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50км. Гарантія 1 рік.   Технічні характеристики ..
0 грн.
Dongfeng 404C
Трактор DONGFENG (донгфенг) 404C є повнопривідний і призначений для виконання сільськогосподарьских, комунальних робіт,в залежності від використання на ньому навісного обладнання. Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50км. Гарантія 1 рік.   Технічні характеристики ..
0 грн.