Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Основні категорії
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Малогабаритні дизельні трактори Jinma

Малогабаритні дизельні трактори Jinma

Малогабаритні дизельні трактори Jinma. Китайскі міні трактори Jinma - технічні характеристики, фотографії, ціни.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Jinma JM-244
Трактор Jinma (Джинма) 244 є повнопривідний і придназначений для сільськогосподарський, комунальних та будівельних робіт, в залежності від використання на ньому навісного обладнання. Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50км. Гарантія 1 рік.   Технічні характе..
0 грн.
Jinma JM-244B
Трактор Jinma (Джинма) 244B є повнопривідний і придназначений для сільськогосподарський, комунальних та будівельних робіт, в залежності від використання на ньому навісного обладнання. Також трактор обладнаний дашком.  Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50км. Гарантія 1 рік.   ..
0 грн.
Jinma JM-244C
Трактор Jinma (Джинма) 244С є повнопривідний і придназначений для сільськогосподарський, комунальних та будівельних робіт, в залежності від використання на ньому навісного обладнання. Також трактор обладнаний кабіною з підігрівом та гідропідсилювачом керма. Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50км. ..
0 грн.
Jinma JM-354
Трактор Jinma (Джинма) 354 є повнопривідний і придназначений для сільськогосподарський, комунальних та будівельних робіт, в залежності від використання на ньому навісного обладнання. Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50км. Гарантія 1 рік.     Технічні характери..
0 грн.
Jinma JM-404
Трактор Jinma (Джинма) 244 є повнопривідний і придназначений для сільськогосподарський, комунальних та будівельних робіт, в залежності від використання на ньому навісного обладнання. Також трактор обладнаний кабіною з підігрівом та гідропідсилювачом керма. Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50..
0 грн.
Jinma JM-244E
Трактор Jinma (Джинма) 244E є повнопривідний і придназначений для сільськогосподарський, комунальних та будівельних робіт, в залежності від використання на ньому навісного обладнання. Доставка БЕЗКОШТОВНА у межах 50км. Гарантія 1 рік.   Технічні ха..
0 грн.