Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Основні категорії
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Запчастини до двигуна КМ130/138 (Xingtai 24B/TS24B)

Запчастини до двигуна КМ130/138 (Xingtai 24B/TS24B)
Підприємство «Агро центр» пропонує - широкий вибір запчастин до двигуна КМ130/138 (Xingtai 24B/TS24B) ,а також запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання.
Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Вісь коромисл в зборі двигуна КМ138
Підприємство «Агро центр» пропонує -Вісь коромисл в зборі двигуна КМ138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
556 грн.
Вентилятор радіатора КМ138 (XT24B)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вентилятор радіатора КМ138 (XT24B),а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
145 грн.
Вижимний ричаг XT24B
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вижимний ричаг XT24B,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
115 грн.
Вижимний ричаг нового зразка XT24B
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вижимний ричаг нового зразка XT24B,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
149 грн.
Втулка шатуна КМ138
Підприємство «Агро центр» пропонує - Втулка шатуна КМ138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
140 грн.
Гільза циліндра 1115-01015 KM130BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Гільза циліндра 1115-01015 KM130BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
920 грн.
Гільза циліндра КМ138
Підприємство «Агро центр» пропонує -Гільза циліндра двигуна КМ138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
950 грн.
Генератор CMJYWF 90W14V KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Генератор CMJYWF 90W14V KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
1,539 грн.
Головка блоку циліндрів в зборі KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Головка блоку циліндрів в зборі KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
2,137 грн.
Диск щеплення Xingtai 24B / TS24 / SF24
Підприємство «Агро центр» пропонує -Диск щеплення Xingtai 24B / TS24 / SF24,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
386 грн.
Диск щеплення XT24B (6*26*32*180)
Підприємство «Агро центр» пропонує -Диск щеплення XT24B (6*26*32*180),а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
421 грн.
Кільце ущільнююче гільзи КМ138
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кільце ущільнююче гільзи КМ138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
36 грн.
Клапан випускний KM130BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Клапан випускний KM130BT ,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
139 грн.
Клапан випускний KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Клапан випускний KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
99 грн.
Клапан впускний KM130BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Клапан впускний KM130BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
139 грн.
Клапан впускний KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Клапан впускний KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
99 грн.
Клапанний ремкомплект дв.КМ138
Підприємство «Агро центр» пропонує -Клапанний ремкомплект дв.КМ138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин ..
655 грн.
Колінвал двигуна КМ138
Підприємство «Агро центр» пропонує -Колінвал двигуна КМ138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
2,640 грн.
Колектор випускний KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Колектор випускний KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
855 грн.
Комплект поршневих кілець двигуна КМ138 діам.122 мм.
Підприємство «Агро центр» пропонує -Комплект поршневих кілець двигуна КМ138 діам.122 мм,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китай..
385 грн.
Комплект шатунних вкладишів двигуна КМ130/138
Підприємство «Агро центр» пропонує - Комплект шатунних вкладишів двигуна КМ130/138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських..
127 грн.
Коромисло клапана KM130BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Коромисло клапана KM130BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
72 грн.
Коромисло клапана KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Коромисло клапана KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
72 грн.
Крильчатка водяного насоса в зборі КМ130/138
Підприємство «Агро центр» пропонує -Крильчатка водяного насоса в зборі КМ130/138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
599 грн.
Кришка паливного баку XT24B 3 вусики. Вн.діам.67 мм.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кришка паливного баку XT24B 3 вусики. Вн.діам.67 мм.,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором кит..
92 грн.
Масляний насос двигуна КМ130/138
Підприємство «Агро центр» пропонує -Масляний насос двигуна КМ130/138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
690 грн.
Маховик двигуна КМ138
Підприємство «Агро центр» пропонує -Маховик двигуна КМ138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
3,287 грн.
Насос водяний (помпа) двигуна КМ130/138
Підприємство «Агро центр» пропонує -Насос водяний (помпа) двигуна КМ130/138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
999 грн.
Насос паливний в зборі KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Насос паливний в зборі KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
1,026 грн.
Насос паливний двигуна КМ130/138 (XT24B/TS24B)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Насос паливний двигуна КМ130/138 (XT24B/TS24B),а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськи..
1,333 грн.
Палець поршневий KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Палець поршневий KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
150 грн.
Плунжер з втулкою Ф10 KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Плунжер з втулкою Ф10 KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
256 грн.
Покажчик тиску масла KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Покажчик тиску масла KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
139 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує -Штовхач клапана KM130BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
770 грн.
Поршень двигуна КМ138
Підприємство «Агро центр» пропонує -Поршень двигуна КМ138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
768 грн.
Поршневий палець КМ138
Підприємство «Агро центр» пропонує - Поршневий палець КМ138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
136 грн.
Прокладка ГБЦ  дв.КМ138 (XT24B)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Прокладка ГБЦ  дв.КМ138 (XT24B),а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчасти..
142 грн.
Прокладка головки циліндра KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Прокладка головки циліндра KM138BT ,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчасти..
130 грн.
Радіатор в зборі KM 130-138 - Xingtai XT24B
Підприємство «Агро центр» пропонує - Радіатор в зборі KM 130-138 - Xingtai XT24B,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
2,016 грн.
Розпилювач з голкою ZCK154S432 KM130BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Розпилювач з голкою ZCK154S432 KM130BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
299 грн.
Розпилювач з голкою ZCK155S529 KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Розпилювач з голкою ZCK155S529 KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
256 грн.
Розпилювач з голкою ZCK155S530 KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Розпилювач з голкою ZCK155S530 KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
256 грн.
Сальник водяного насоса двигуна КМ130/138
Підприємство «Агро центр» пропонує - сальник водяного насоса двигуна КМ130/138,а також широкий вибір запасних частин до тракторів,мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
168 грн.
Стартер KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Стартер KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
3,722 грн.
Стартер редукторний QDJ 152T, 4.2kw, 12V KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Стартер редукторний QDJ 152T, 4.2kw, 12V KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськ..
3,722 грн.
Термометр з датчиком KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Термометр з датчиком KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
256 грн.
Форсунка двигуна КМ138
Підприємство «Агро центр» пропонує - Форсунка двигуна КМ138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
877 грн.
Шатун в зборі КМ130/138
Підприємство «Агро центр» пропонує -Шатун в зборі КМ130/138,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
1,510 грн.
Штовхач клапана KM130BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Штовхач клапана KM130BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
96 грн.
Штовхач клапана KM138BT
Підприємство «Агро центр» пропонує -Штовхач клапана KM138BT,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
96 грн.