Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Основні категорії
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

До мотоблоків китайських тракторів

До мотоблоків китайських тракторів

Підприємство «Агро центр» пропонує широкий вибір запасних частин до тракторів, мотоблоків та навісного обладнання.

Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин як в телефонному режимі, так і при особистій зустрічі в магазині.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
 амперметр до мотоблоків,тракторів
Підприємство «Агро центр» пропонує- амперметр до мотоблоків, тракторів ,а також широкий вибір запасних частин та фільтрів до тракторів. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин. ..
91 грн.
 Фільтр масляний двигуна мотоблок Кентавр,Зубр 8-10 к.с.
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Фільтр масляний двигуна мотоблок Кентавр,Зубр 8-10 к.с,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з виб..
64 грн.
144421A1, 87778133 - Блок з'єднання електрики для трактора New Holland T8040, T8050, Case Magnum 310 / SPX3320 - CASE, New Holland, CNH - трактор
Підприємство «Агро центр» пропонує - 144421A1, 87778133 - Блок з'єднання електрики для трактора New Holland T8040, T8050, Case Magnum 310 / SPX3320 - CASE, New Holland, CNH - трактор, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококвал..
582 грн.
U-подібна пластина ZIRKA SH 41 \ Кентавр МБ 3040Д
Підприємство «Агро центр» пропонує - U-подібна пластина ZIRKA SH 41 \ Кентавр МБ 3040Д, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китай..
224 грн.
Адаптер (сидіння) для грунтофрези з колесом
Підприємство «Агро центр» пропонує - Адаптер (сидіння) для грунтофрези з колесом, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
1,980 грн.
Адаптер - перехідник для коси
Підприємство «Агро центр» пропонує - Адаптер - перехідник для коси, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
960 грн.
Адаптер для мотоблока ТМ Ярило
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Адаптер для мотоблока ТМ Ярило, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
3,630 грн.
Акумулятор 12V 60Аh
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Акумулятор 12V 60Аh, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nb..
4,428 грн.
Амортизатор редуктора мотобура, бензобур
Підприємство «Агро центр» пропонує - Амортизатор редуктора мотобура, бензобур, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
160 грн.
Амперметр/вольтметр електронний МБ1080 - МБ1012
Підприємство «Агро центр» пропонує - Амперметр/вольтметр електронний МБ1080 - МБ1012, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайсь..
372 грн.
Базова пластина вентилятора ZIRKA SH 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Базова пластина вентилятора ZIRKA SH 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запч..
44 грн.
БАК паливний (188F)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  БАК паливний (188F), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nb..
220 грн.
Бак паливний (з фарою) R175/180
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Бак паливний (з фарою) R175/180, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
568 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Бак паливний 186F для дизельного двигуна мотоблока 9л, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з виб..
495 грн.
Бак паливний ZIRKA SH-41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Бак паливний ZIRKA SH-41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nbs..
470 грн.
балансир колінвала 8.кс
Підприємство «Агро центр» пропонує широкий вибір запасних частин до тракторів,мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин як в телефонному режимі, так і в магазині ..
119 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Балка (вісь) для причепа посилена ТМ Бут, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськ..
1,200 грн.
Балка задня ZIRKA SH 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Балка задня ZIRKA SH 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.  ..
697 грн.
Балка задня МБ1070/SH-61
Підприємство «Агро центр» пропонує - Балка задня МБ1070/SH-61, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nbs..
610 грн.
Балка задня МБ1080-МБ1012
Підприємство «Агро центр» пропонує - Балка задня МБ1080-МБ1012, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nb..
160 грн.
Балка зварна напрямна ZIRKA SH 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Балка зварна напрямна ZIRKA SH 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
1,490 грн.
Балка передня ZIRKA SH 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Балка передня ZIRKA SH 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nb..
697 грн.
Балка передня МБ1070/SH-61
Підприємство «Агро центр» пропонує - Балка передня МБ1070/SH-61, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &n..
610 грн.
Балка передня МБ1080-МБ1012
Підприємство «Агро центр» пропонує - Балка передня МБ1080-МБ1012, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &..
160 грн.
Бампер ZIRKA 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Бампер ZIRKA 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   &n..
504 грн.
Бампер в зборі МБ2050Д/М2 і МБ2070Б/М2
Підприємство «Агро центр» пропонує - Бампер в зборі МБ2050Д/М2 і МБ2070Б/М2, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запча..
384 грн.
Бампер в зборі МБ2060
Підприємство «Агро центр» пропонує - Бампер в зборі МБ2060, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
450 грн.
Бампер в зборі МБ2090
Підприємство «Агро центр» пропонує - Бампер в зборі МБ2090, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
450 грн.
Бампер МБ1080-МБ1012
Підприємство «Агро центр» пропонує - Бампер МБ1080-МБ1012, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
572 грн.
Бендикс стартера 10 зубів,12 шліців,h 59 мм., діам.обойми 46 мм. мотоблок 10 к.с.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Бендикс стартера 10 зубів,12 шліців,h 59 мм., діам.обойми 46 мм. мотоблок 10 к.с.,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе ..
229 грн.
Бендикс стартера 9 зубів,12 шліців,h 64 мм., діам.обойми 46 мм. мотоблок 8 к.с.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Бендикс стартера 9 зубів,12 шліців,h 64 мм,діам.обойми 46 мм. мотоблок Кентавр,Зубр 8 к.с,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який д..
277 грн.
Бензиновий Двигун Sadko GE-270 (9л.с.)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Бензиновий Двигун Sadko GE-270 (9л.с.) Бензиновий двигун на мотоблок потужністю 9 кінських сил, з шпонковим типом вихідного вала, чотиритактного типу - Sadko GE-270 є надійним і потужним агрегатом, який завойовує все більше довіри споживачів. ..
8,772 грн.
Бензиновий Двигун Sadko GE-390
Підприємство «Агро центр» пропонує - Бензиновий Двигун Sadko GE-390 Двигун бензиновий SADKO GE-390 - техніка, яка використовується в якості головного вузла на мотоблоки, мотопомпи та важких верстатах.  Потужності вистачає, щоб обробити цілину, щоб осушити невелике о..
8,270 грн.
Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 2300
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 2300, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китай..
9,894 грн.
Блок запобіжників новий. DF240/244/244E/250D
Підприємство «Агро центр» пропонує - Блок запобіжників новий. DF240/244/244E/250D, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських..
354 грн.
БЛОК КАРТЕРА (168F)
Підприємство «Агро центр» пропонує - БЛОК КАРТЕРА (168F), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
164 грн.
БЛОК КАРТЕРА (177F)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  БЛОК КАРТЕРА (177F), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nb..
324 грн.
Блок перемикачів в зборі DF244E
Підприємство «Агро центр» пропонує - Блок перемикачів в зборі DF244E, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
630 грн.
БЛОК ЦИЛІНДРА (180F)
Підприємство «Агро центр» пропонує -  БЛОК ЦИЛІНДРА (180F), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &n..
324 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Блок циліндра 186F для дизельного двигуна мотоблока, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибор..
3,015 грн.
Блок циліндра R175
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Блок циліндра R175, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nbs..
2,242 грн.
Блок циліндра S195N-01006 ZIRKA GN 151
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Блок циліндра S195N-01006 ZIRKA GN 151, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських..
11,590 грн.
Блок циліндра ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Блок циліндра ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nb..
770 грн.
Блок циліндра ZIRKA SH 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Блок циліндра ZIRKA SH 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nb..
1,587 грн.
Блок циліндра ZIRKA SH 41 (новий)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Блок циліндра ZIRKA SH 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nb..
1,587 грн.
Болт М14х150 МБ2060-МБ2090
Підприємство «Агро центр» пропонує - Болт М14х150 МБ2060-МБ2090, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &n..
108 грн.
Болт М16х150 МБ2060-МБ2090
Підприємство «Агро центр» пропонує - Болт М16х150 МБ2060-МБ2090, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &n..
108 грн.
Вінець Маховика 186F для двигуна дизельного мотоблока
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Вінець Маховика 186F для двигуна дизельного мотоблока, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з виб..
296 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Вінець маховика R175/180, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
436 грн.
Вісь вилки підвищеної/пониженої шестерні - 180/190N мотоблок 8,10 к.с
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вісь вилки підвищеної/пониженої шестерні - 180/190N мотоблок 8,10 к.с,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначит..
42 грн.
Вісь вилки передач - 180/190/195N мотоблок 8,10,12 к.с
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вісь вилки передач - 180/190/195N мотоблок 8,10,12 к.с,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором к..
42 грн.
Важіль вала перемикання передач МБ2060-МБ2090
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль вала перемикання передач МБ2060-МБ2090, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськи..
344 грн.
Важіль вкюченія покращення/пониж передач МБ1070/SH-61
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль вкюченія покращення/пониж передач МБ1070/SH-61, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором к..
100 грн.
Важіль головний перекл.передач 12-37015 ZIRKA GN 151
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль головний перекл.передач 12-37015 ZIRKA GN 151, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором ки..
375 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль декомпресора ZIRKA 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
44 грн.
Важіль декомпресора ZIRKA 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль декомпресора ZIRKA 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
56 грн.
Важіль зчеплення отжимной (рухливий) МБ1070/SH-61
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль зчеплення отжимной (рухливий) МБ1070/SH-61, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китай..
220 грн.
Важіль зчеплення отжимной (рухливий) МБ1080-МБ1012
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль зчеплення отжимной (рухливий) МБ1080-МБ1012, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором кита..
108 грн.
Важіль муфти зчеплення 12.37.204-А ZIRKA SH 61
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Важіль муфти зчеплення 12.37.204-А ZIRKA SH 61, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором ки..
235 грн.
Важіль основний перемикання передач МБ1070/SH-61
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль основний перемикання передач МБ1070/SH-61, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайс..
424 грн.
Важіль основний перемикання передач МБ1080-МБ1012
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль основний перемикання передач МБ1080-МБ1012, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китай..
210 грн.
Важіль підніжки МБ1070/SH-61
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль підніжки МБ1070/SH-61, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
170 грн.
Важіль перемикання підвищених і знижених передач 12-40013 ZIRKA GN 151
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль перемикання підвищених і знижених передач 12-40013 ZIRKA GN 151, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визнач..
466 грн.
Важіль перемикання передач ZIRKA 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль перемикання передач ZIRKA 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчасти..
310 грн.
Важіль перемикання передач грунтофрези 12-72119 ZIRKA GN 151
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль перемикання передач грунтофрези 12-72119 ZIRKA GN 151, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з ви..
278 грн.
Важіль перемикання передач МБ2060-МБ2090
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль перемикання передач МБ2060-МБ2090, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
220 грн.
Важіль покращення./Пониж. передач МБ1080-МБ1012
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль покращення./Пониж. передач МБ1080-МБ1012, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайсь..
115 грн.
Важіль регулювальний 12-33105S ZIRKA GN 151
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль регулювальний 12-33105S ZIRKA GN 151, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
318 грн.
Важіль регулювальний в зборі 12-33105S ZIRKA GN 151
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль регулювальний в зборі 12-33105S ZIRKA GN 151, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором кит..
355 грн.
Важіль розчіплювати МБ1070/SH-61
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль розчіплювати МБ1070/SH-61, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
72 грн.
Важіль рульового управління МБ1070/SH-61
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль рульового управління МБ1070/SH-61, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
170 грн.
Важіль трансмісії МБ1070/SH-61
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль трансмісії МБ1070/SH-61, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
100 грн.
Важіль управління 12-37017 ZIRKA GN 151
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль управління 12-37017 ZIRKA GN 151, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запч..
167 грн.
Важіль управління 12-37105 ZIRKA GN 151
Підприємство «Агро центр» пропонує - Важіль управління 12-37105 ZIRKA GN 151, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запч..
167 грн.
Вал 12-37155-1 ZIRKA GN 151
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Вал 12-37155-1 ZIRKA GN 151, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин...
670 грн.
Вал 2-й передачі МБ1080-МБ1012
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал 2-й передачі МБ1080-МБ1012, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
244 грн.
Вал ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   &n..
866 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Вал балансування 186F для дизельного мотоблока 9л, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором..
370 грн.
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Вал балансування в зборі 186F для дизельного мотоблока 9л, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з..
462 грн.
Вал балансування верхній S195-05010 ZIRKA GN 151
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Вал балансування верхній S195-05010 ZIRKA GN 151, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором ..
770 грн.
Вал вилки 1-й передачі МБ1080-МБ1012
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вилки 1-й передачі МБ1080-МБ1012, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
180 грн.
Вал вилки 2-й і 3-й передачі МБ1080-МБ1012
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вилки 2-й і 3-й передачі МБ1080-МБ1012, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
180 грн.
Вал вилки ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вилки ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
170 грн.
Вал вилки включення передачі МБ1080-МБ1012
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вилки включення передачі МБ1080-МБ1012, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
160 грн.
Вал вилки заднього ходу МБ2050Д/М2 і МБ2070Б/М2
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вилки заднього ходу МБ2050Д/М2 і МБ2070Б/М2, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайсь..
172 грн.
Вал вилки зчеплення МБ2050Д/М2 і МБ2070Б/М2
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вилки зчеплення МБ2050Д/М2 і МБ2070Б/М2, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
286 грн.
Вал вилки зчеплення МБ2060-МБ2090/ДТЗ576Д
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вилки зчеплення МБ2060-МБ2090/ДТЗ576Д, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
310 грн.
Вал вилки регулятора в зборі ZIRKA SH 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вилки регулятора в зборі ZIRKA SH 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
108 грн.
Вал вихідний L = 253 МК4063/МБ4063/BD70G01
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вихідний L = 253 МК4063 / МБ4063 / BD70G01, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайськ..
455 грн.
Вал вихідний ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вихідний ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nbs..
1,075 грн.
Вал вторинний ZIRKA SH 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вторинний ZIRKA SH 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nb..
398 грн.
Вал вхідний 6 шліців/19 шліцов МК4063/МБ4063/BD70G01
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вхідний 6 шліців / 19 шліцов МК4063 / МБ4063 / BD70G01, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибо..
376 грн.
Вал вхідний ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вхідний ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.  ..
866 грн.
Вал гальмівний МБ1070/SH-61
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал гальмівний МБ1070/SH-61, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &..
170 грн.
Вал головний - 180/190/195N мотоблок 8,10,12 к.с
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Вал головний - 180/190/195N мотоблок 8,10,12 к.с,а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором к..
263 грн.
Вал головний КПП МБ2050Д/М2 і МБ2070Б/М2
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал головний КПП МБ2050Д/М2 і МБ2070Б/М2, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
480 грн.
Вал головної передачі 12-37151 ZIRKA GN 151
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал головної передачі 12-37151 ZIRKA GN 151, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
1,414 грн.
Вал головної передачі 12-37166 ZIRKA GN 151
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал головної передачі 12-37166 ZIRKA GN 151, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських ..
1,100 грн.
Вал декомпресора R175/180
Підприємство «Агро центр» пропонує -  Вал декомпресора R175/180, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
54 грн.
Вал декомпресора ZIRKA SH 41
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал декомпресора ZIRKA SH 41, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
108 грн.