Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Запчастини Кентавр МБ40-2 / МБ40-3

Запчастини Кентавр МБ40-2 / МБ40-3
Підприємство «Агро центр» пропонує широкий вибір запасних частин до тракторів, мотоблоків та навісного обладнання.
Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин як в телефонному режимі, так і при особистій зустрічі в магазині.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Кнопка «стоп двигун» МБ40-2
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кнопка «стоп двигун» МБ40-2, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &..
128 грн.
Ремінь зубчастий 17х889 МБ40-3
Підприємство «Агро центр» пропонує - Ремінь зубчастий 17х889 МБ40-3, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
288 грн.
Ремінь зубчастий 17х914LI МБ40-2
Підприємство «Агро центр» пропонує - Ремінь зубчастий 17х914LI МБ40-2, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
260 грн.
Ролик притискної пасової передачі МБ40-2
Підприємство «Агро центр» пропонує - Ролик притискної пасової передачі МБ40-2, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських зап..
427 грн.
Ручка переднього/заднього ходу МБ40-2
Підприємство «Агро центр» пропонує - Ручка переднього/заднього ходу МБ40-2, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
94 грн.
Сальник 25х41х13
Підприємство «Агро центр» пропонує - Сальник 25х41х13, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   &..
144 грн.
Трос переднього/заднього ходу МБ40-2
Підприємство «Агро центр» пропонує - Трос переднього/заднього ходу МБ40-2, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчаст..
98 грн.