Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Запчастини ZIRKA GX-85/Кентавр МК4062Б

Запчастини ZIRKA GX-85/Кентавр МК4062Б
Підприємство «Агро центр» пропонує широкий вибір запасних частин до тракторів, мотоблоків та навісного обладнання.
Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин як в телефонному режимі, так і при особистій зустрічі в магазині.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Блок циліндра ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Блок циліндра ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nb..
770 грн.
Вал ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   &n..
866 грн.
Вал вилки ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вилки ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
170 грн.
Вал вихідний ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вихідний ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nbs..
1,075 грн.
Вал вхідний ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал вхідний ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.  ..
866 грн.
Вал колінчастий ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал колінчастий ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &..
1,587 грн.
Вилка ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вилка ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
170 грн.
Зірочка вала вихідного ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Зірочка вала вихідного ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин..
765 грн.
Зірочка мала ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Зірочка мала ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nbs..
650 грн.
Заглушка редуктора ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Заглушка редуктора ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
66 грн.
Колесо транспортувальне ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Колесо транспортувальне ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчасти..
720 грн.
Корпус редуктора ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Корпус редуктора ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
1,984 грн.
Культиватор додатковий в зборі ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Культиватор додатковий в зборі ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
832 грн.
Ланцюг редуктора ZIRKA GT-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Ланцюг редуктора ZIRKA GT-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
466 грн.
Редуктор в зборі ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Редуктор в зборі ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
7,539 грн.
Трос зчеплення ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Трос зчеплення ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &n..
224 грн.
Шестерня -2 ZIRKA GX-85 (z = 25/48)
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня -2 ZIRKA GX-85 (z = 25/48), а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчасти..
735 грн.
Шестерня вала вхідного ZIRKA GX-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шестерня вала вхідного ZIRKA GX-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин..
670 грн.
Шків двигуна ZIRKA GT-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шків двигуна ZIRKA GT-85 а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.  ..
610 грн.
Шків притискної ZIRKA GT-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шків притискної ZIRKA GT-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &..
355 грн.
Шків редуктора ZIRKA GT-85
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шків редуктора ZIRKA GT-85, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &n..
733 грн.