Шановні покупці! В нашому інтернет магазині, на сайті представлений не весь асортимент запасних частин до китайських тракторів (Jinma, Dongfeng, Xingtai, DW, Europard-Foton), які є в наявності. Якщо Ви не можете знайти на сайті ту модель, яка Вас цікавить, телефонуйте нашим менеджерам за телефоном 0991777834; 0673229779. Тут Вам нададуть повну і вичерпну інформацію яка Вас цікавить.
Товари

До уваги покупців !!!

Мінімальна сума замовлення - 200грн

При оплаті по перерахунку доставка безкоштовна.

Рекомендовані товари

в корзину

Корзина покупок
 

Запчастини ZIRKA ST (GT) - 75/Кентавр МК 4061Б

Запчастини ZIRKA ST (GT) - 75/Кентавр МК 4061Б
Підприємство «Агро центр» пропонує широкий вибір запасних частин до тракторів, мотоблоків та навісного обладнання.
Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором запчастин як в телефонному режимі, так і при особистій зустрічі в магазині.
Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Вал колінчастий ZIRKA ST (GT) -75 d = 20мм
Підприємство «Агро центр» пропонує - Вал колінчастий ZIRKA ST (GT) -75 d = 20мм, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських з..
692 грн.
Диск захисту рослин ZIRKA ST (GT) -75
Підприємство «Агро центр» пропонує - Диск захисту рослин ZIRKA ST (GT) -75, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
310 грн.
Кожух захисту ременя
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кожух захисту ременя, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин.   ..
3,570 грн.
Кожух захисту ременя Кентавр МК 4061Б
Підприємство «Агро центр» пропонує - Кожух захисту ременя Кентавр МК 4061Б, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання. Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчас..
496 грн.
Колесо транспортувальне ZIRKA ST (GT) -75
Підприємство «Агро центр» пропонує - Колесо транспортувальне ZIRKA ST (GT) -75, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання.Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських за..
688 грн.
Колесо транспортувальне в зборі ZIRKA ST (GT) -75
Підприємство «Агро центр» пропонує - Колесо транспортувальне в зборі ZIRKA ST (GT) -75, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання.Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських..
866 грн.
Маточина культиватора ZIRKA ST (GT) -75
Підприємство «Агро центр» пропонує - Маточина культиватора ZIRKA ST (GT) -75, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання.Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин..
588 грн.
Фреза в зборі лев. ZIRKA ST (GT) -75
Підприємство «Агро центр» пропонує - Фреза в зборі лев. ZIRKA ST (GT) -75, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання.Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
844 грн.
Фреза в зборі прав. ZIRKA ST (GT) -75
Підприємство «Агро центр» пропонує - Фреза в зборі прав. ZIRKA ST (GT) -75, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання.Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. ..
844 грн.
Шків двигуна ZIRKA ST (GT) -75
Підприємство «Агро центр» пропонує - Шків двигуна ZIRKA ST (GT) -75, а також широкий вибір запасних частин до китайських тракторів, мотоблоків та навісного обладнання.Висококваліфікований, досвідчений персонал відділу продажів, який допоможе Вам визначитися з вибором китайських запчастин. &nb..
284 грн.